| pysoyasha a întrebat:

Hei as avea si eu o intrebare. Am un prieten ce de curand va implini 19 ani. M-am tot gandit la ce sa-i fac cadou si tot nu m-am hotarat. Anul trecut i-am facut cadou o bratara de aur, iar anul asta vreau ceva simbolic fiindca este zodia fecioara si ii place chestiile de genul asta. Imi recomandati ceva?

Răspuns Câştigător
| Aditzabad a răspuns:

Baietii nascuti sub semnul fecioarei iti vor da mult de furca daca ai de gand sa ii gasesti „cadoul perfect". Sunt foarte pretentiosi asa ca ar fi bine sa fii foarte atenta la tot ceea ce tine de el pentru a-i putea gasi un cadou care se integreaza in tinuta sa ori foarte bun pentru activitatile lui zilnice.happy