| Eastwood a întrebat:

se apropie ziua prietenei mele de nastere si va cer ajutorul prin a-i oferi ceva special, sa nu uite niciodata! Am nevoie de mai multe sfaturi, multumesc!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Ca să nu uite niciodată, o cină în doi este tocmai bine venită.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Prietena ta e si iubita ta?
Daca da,ofera-i o noapte de neuitat, nu va uita, e cel mai frumos cadou.
Un parfum, un articol vestimentar, flori.
Te pup!

| Zoey112 a răspuns:

Poti sa ii faci o perna/cana/ursulet/tricou personalizat. de ex sa pui o poza cu voi doi sau ceva de genul

| pastru009 a răspuns:

Salut.Uite niste sfaturi si dupa niste exemple de cadouri:
1.Cum a zis si Legiuitoarea, o cina romantica intre voi doi la un restaurant, dar adevarul este ca nu prea cred ca sunt restaurante speciale facute pentru a crea romantism, sau o cina cu ea la tine acasa(chiar daca nu stii sa gatesti comanzi mancare sau gatesti tu daca stii).
2.O plimbare prin parc sau sa mergeti la un parc de distractii.
3.Sa mergeti la cinema, de exemplu maine sunt cateva filme de comedie si sa mancati pe la McDonald's etc.
4.Sa petreceti o seara impreuna si sa faceti dragoste(ideea lui ingerfrant).
5.Sa te duci la dimineata(pe la 9, 10), indiferent ca o scoli din somn.Te duci cu flori, cu ciocolata, un urs mare de plus si o felicitare de ziua de nastere(vezi?: ti-am dat si o idee de cadou dar si un semn clasic pentru a arata ca o iubesti).Cu sfaturile sper ca sunt de ajuns.NU prea mai am idei.
Cat despre cadouri:
-acest cadou trebuie sa fie impreuna(tot tacamul ce ti-l zic): daca ai destui bani sa ii faci cadou imbracaminte si accesori nu mai ai nevoie de alte sfaturi pentru cadouri: deci o rochie de seara cu pantofi ce se potrivesc rochiei cu colier cercei si bratara ce se potrivesc rochiei.
Si daca nu ai multi bani cumpara-i un make-up sau sa o duci la un salon de relaxare sau cosmetica. Sper ca te-am ajutat! Funda?!

| marktheshark a răspuns:

Cumparai o rochie in culoarea ei favorita

| Annyya a răspuns:

Poti sa ii oferi ceva personalizat: o perna, un ursulet, un tricou/maieu.