| Sebastian_Barba_1996_TvZg a întrebat:

si vreau sa va intreb daca e de bine sau de rau daca ii zic unei fete ca o plac si nu zice nimic avand in vedere ca aproape toata clasa ma uraste ps n-o sa mai fim in preuna deoarece ea este la muzica si eu la pictura si nu se muta (sunt la coleviul de arte c.p)

Răspuns Câştigător
| Kitty a răspuns:

Spune-i ce simti pentru ea, iar daca nu zice nimic inseamna ca ori nu simte nimic pentru tine, ori este prea uimita de ce ii spui si nu stie ce sa -ti raspunda. Nu inteleg ce legatura are faptul ca toata clasa te uraste. Dar asta ar parea a fi o problema mai mare. Poate nu reusesti sa te faci placut.

1 răspuns:
| WaterDrop a răspuns:

Nu conteaza unde este fiecare, dar de ce te uraste toata clasa?
I`ai spus deja ca o placi si nu ti-a raspuns nimic? Descrie mai mult intamplarea.