| Eastwood a întrebat:

Va-ti trezit vreodata cu gandul la iubita/iubitul vostru si sa aveti un dor extrem de mare si sa nu-l puteti stapani? Ce ati facut in acel moment?

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Bună!
Păi, încearcă să suni sau să-i dai un mesaj persoanei respective. Asta mai ameliorează dorul.
Succes!

| BiuL a răspuns:

Suna-l/o happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am luat-o in brate tongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un dus rece.

| Demonull a răspuns:

Ce satan mai e si asta.auzi sa am trezesc cu gandul la o persoana, de parca nu ma poti trezi normal.rolling on the floorNu vreau sa mi tulbur gandurile de dimineata sunt cele mai limpede.Deci NU

| xBya a răspuns:

Mi-am dus o mana la inimioara, m`am gandit la el, am facut un degetel si mi-a trecut. Iti recomand sa faci la fel, chiar merge.

| Sadop a răspuns:

Am plâns.
Însă dacă ai cum încearcă să dai de el, să vorbiţi sau în cel mai bun caz să vă vedeţi.
Baftă!

| InnocentLoovee a răspuns:

Am plans, am plans si am plans. Eu asa ma vindec. Dar ai putea vorbi cu persoana iubita. ea o sa incerce sa te vindece.

| miru20cmrecords a răspuns:

Intro dimineata imi era foarte dor de el am plans pana am adormit inapoi.

| AlexDynamo1996 a răspuns:

Cred ca cel mai bun remediu e muzica
dai drumul la maxim si incearca sa te gandesti la alt ceva