| Desh a întrebat:

Salut TPU! Voi cum ați făcut Secret Santa în clasa 8? Ați pus cadourile într-o grămadă cu o hârtie pe care scrie numele persoanei pentru care este sau le-ați dat în persoană?

4 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Buna.Daruirea cadourilor se stabileste de fiecare clasa in functie de preferinte.Cand am participat eu la din astea, ni le ofeream dimineata, inainte de prima ora sau in prima pauza.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu exista secret santa când eram eu într-a 8-a.

| vlllaaddd a răspuns:

Nu

| siaaaa a răspuns:

Noi am făcut asa anul trecut, in rest, la dirigenție ne ofeream cadourile in ordinea băncilor