| Anonymous95 a întrebat:

Vreau pareri si de la baieti si de la fete dar in special de la fete. Am gasit pe calculatorul tatalui iubitei mele poze cu ea goala si poze cu partile ei intime. Este total aiurea lucrul acesta. Nu stiu ce sa fac. As intreba-o care e faza dar dupa aia o sa se supere pe mine. Precizez ca are 18 ani. Voi ce parere aveti despre treaba asta?

Iar fetele...Voi cat de ``libere`` sunteti in preajma tatilor vostrii?

33 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Poate ar trebui sa te prefaci ca nu ai vazut nimic

| DNSK a răspuns:

Partea cu pozele mna.e ok. dar in calculatorul tatalui ei?! wtf? deci..am tot zis ca nu mai socheaza ce citesc aici, dar site-ul asta e un adevarat izvor de chestii socante, ce pur si simplu sunt inepuizante. doamne dumnezeule, cum mah? in calculatorul tatalui ei, poze cu ea dezbracata...doamne..nu pot sa cred

| Exilee a răspuns (pentru DNSK):

SIncer sa fiu, eu am ramas oarecum socat. laughing)
Lumea, pe zice trece, ma scarbeste ( sa nu crezi ca numai noi nu suntem''cuminti'', mai exista astfel de obiceiuri si la cei straini, mai ''cuminti'').

| DNSK a răspuns (pentru Exilee):

F corect! f! nu pot sa cred..doamne..mda. e ilogic, oricum ai lua-o. pozele alea nu au ce sa caute acolo. daca era calculatorul ei intelegeam, dar asa..ne ducem dracului toti.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru DNSK):

laughing stai calm! imbatranesti inainte de vreme in stilul asta!

| DNSK a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Si inca nu mi-am revenit

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru DNSK):

:rolling on the floor deci am ras maxim citindu-ti raspunsul! si din zi in zi vom citi chestii si mai socante! sa te tii!

| DNSK a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Nu-ti pot exprima in cuvinte uimirea care am avut-o cand i-am citit intrebarea la copilu' asta. doamne apara-ne mah..murim.

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru DNSK):

:rolling on the floor mi-au dat si lacrimile de atata ras! daca ai si o fata la fel de expresiva ca si replicile, e clar!

| DNSK a răspuns (pentru Bluebutterfly80):

Mai rau! de 5 ori am citit, apoi am scris. bine may, mai vorbim! m-am mirat destul, merg sa dorm! spor pe maine la..scoala, servici, pe unde bantui. noapte buna

| Bluebutterfly80 a răspuns (pentru DNSK):

Multumesc, asemenea! noapte buna! happy

| acidickiddo a răspuns (pentru DNSK):

Ai dreptate, eu sunt oarecum woow-ed.Sincer,e total nepotrivit ca o fata sa aiba poze cu ea goala in calculatorul tatalui ei. straight face Nu inteleg ce vrea sa insemne asta, ma cam sperie.

| DNSK a răspuns (pentru acidickiddo):

Uite ca exista si asa ceva! inca n-am vazut totul pe lumea asta. aici pe TPU, in fiecare zi vad cate ceva..si pacat ca nu-mi place ce vad

| acidickiddo a răspuns (pentru DNSK):

Au ramas atatea de vazut, de fapt de descoperit, ca la cum este lumea asta, in continua transformare..nici pe mine numai ma mira nimic. tongue

| DNSK a răspuns (pentru acidickiddo):

F corect! aia da. eh, noi sa fim sanatosi pana la urma urmei.

| acidickiddo a răspuns (pentru DNSK):

Da,da,da..Ca restul vine de la sine, vorba aia big grin

| AnaBejenaru a răspuns:

Chiar,ce cautai pe calculatorul tatalui ei? Si nu, nu mi se pare normal.Cine stie care e problema, sau ce obsedat sexual o fi tatal eistraight face

| BalonashCuHeliu a răspuns:

Nu mi se pare normal.nu sunt pudica dar mi se pare absurd ca cineva[oricine] sa aiba poze cu mine goala in special tata.Cel mai probabil e un obsedat sexual si profita de ea.Ar fii bine sa vorbesti cu ea cat de curand despre chestia asta si depinde de raspuns. Se poate rezolva

| Oana92 a răspuns:

Dupa parerea mea nici nu are importanta ce cautai in calculatorul lui, nu cred ca iti trecea prin cap ca vei gasi asa ceva...

Eu nu inteleg prin libertate ca tatal meu sa aiba poze cu mine goala. Nici nu as putea sa concep asa ceva, eu de cand ma stiu am evitat sa apar cu decolteu sau imbracata mai "provocator" in fata parintilor si a tatalui in mod special, nici macar in pijama nu stau in fata lui.

Nu cred ca e normal asa ceva din punct de vedere moral, psihic si legal. Parerea mea e ca ar trebui sa discuti cu ea, poate nu stie de ele sau poate a fost abuzata de tatal ei iar acest lucru va avea consecinte asupra ei. O astfel de fapta TREBUIE pedepsita conform legii!

| dragos9234 a răspuns:

Si tu ce cautai pe calculatorul lui tac-su`?

| iurii75 a răspuns:

Mdaaaa. Nu miroase a bine, chiar "pute"!

| charleslouboutin a răspuns:

Daca sunt de cand era mica...nu, nu e nicio problema laughing)

Răspuns utilizator avertizat
| DorelExpertu a răspuns:

Totusi poate e pc-ul ei si a zis asa pentru a evita descoperirea acelor poze, oricum daca nu e calculatorul ei, si exista acele poze e o problema, ceea ce inseamna ca ar trebui sa discuti cu ea, nu de alta, dar daca tatal ei are asemenea poze se poate sa aiba si alte persoane.

| Șurubelniță a răspuns:

Pai in primul rand, daca are poze cu ea goala, nu se respecta pe ea insusi. Poate ca ii place sa discute cu diversi indivizi pe net si sa le ofere poze cu ea in aceste ipostaze happy.
Ar mai putea exista posibilitatea ca tatal ei sa abuzeze sexual de ea, sa fie un maniac din ala...
De ce sa se supere pe ceva ce este real? Adica totusi, daca acele poze exista, trebuie sa existe si un "public" care sa o admire.
Oricum, nu inteleg ce cautai pe calculatorul tatalui ei si cum de ai descoperit pozele. Ai rasfoit fisierele prin el? Sa stii ca nu-i prea frumos ceea ce ai facut.

Alegerea este a ta, daca decizi sa vorbesti sau nu cu ea pe tema pozelor acelea.
Daca ai incredere in ea, si crezi ca poate a fost doar o nebunie de-a ei, si crezi ca nu face astfel de lucruri pe net, uita toate povestea.
Daca asta iti ridica anumite semne de intrebare, atunci discuta cu ea pe tema asta. Dar daca decizi, fi pregatit sa suporti consecintele, ea se va simti umilita daca afla ca ai vazut acele poze. Sau daca e o fire deschisa si tupeista, te va intreba daca ti-au placut si daca nu cumva ai vrea sa le vezi si live. happy

Sper ca ti-am fost de ajutor, o seara placuta!

| catalina_2916 a răspuns:

Eu zic sa vorbesti cu ea si sa-i ceri o explicatie. poate fata face videochat sau poate tatal ei abuzeaza de ea.Nu ai nimic de pierdut daca vorbesti deschis cu ea, poate trece printr-o trauma de care nimeni nu stie si tu poti fi cel care o va ajuta!

| OnlyTheScript a răspuns:

OMG oameni buni! va dau eu o explicatie mai logica! Probabil ca fata a facut niste poze si a vrut sa le transfere in calculator. POate ca al ei calculatir era stricat si de aceea le-a transferat in calculatorul tatalui ei.

| MayanMistica a răspuns:

E tatal ei natural sau vitreg?

| andrei1993a a răspuns:

Un caz foarte ciudat, mai bine o intrebi pe ea, poate exista vreo explicatie desi ma indoiesc.

| SoulDream a răspuns:

Nu mi se pare corect asa ceva. Ar fii mai bine sa ai o discutie cu ea in privinta asta, pentru ca orice fata care se respecta nu isi arata pozele dezbracata (in cazul in care are) nimanui, in special tatalui, dar cine stie ce fel de familie au iei, ar fi mai bine pentru tine sa o intrebi chiar daca se supara pentru ca asa te vei lamurii si vei afla ce fel de persoana este

| oanaionella a răspuns:

E un pic aiurea. unora fete si in cazul meu ne este rusine sa ne dezbracam in fata mamei.un exemplu. oricat de apropiata esti cu tata nu cred ca poti face asa..sau poate taicasu are vreo problema...psihica.

| BuLiNNuTsααTha a răspuns:

Aceeasi intrebare. Eu una, de exemplu, sunt foarte timida. Si mai timida venind vorba despre tata, in special un asemenea subiect. Poate ei i se pare normal..nu stiu ce sa zic.

| TheRoses0987 a răspuns:

Eu as zice sa vb cu ea despre treaba asta chiar daca se supara si poate chiar sa schimbi partenera pentru ca asa ceva nu mi se pare logic deloc.tu alegi dar daca tata are poze cu ea poate mai are jumatate din oras....la asta te-ai gandit?