| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu niste păreri despre problema pe care o am. Am 21 de ani si vreau sa imi continui viata alaturi de o fata! Adică as vrea sa incerc sa fiu independent de familia mea dar ei spun ca am doar 21 de ani si ca trebuie sa mai cunosc fete si nici nu sunt de acord cu ea! Eu o sa plec in Spania cu ea dar ai mei Încă nu stiu!

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

De acord cu care ea? Mama sau partenera? Odata ajuns in Spania risti sa o pierzi pentru ca se va obisnui cu capricii si alte chestii apoi poate sa se dea la altul/ii. E bine ca vrei sa fi familist dar vremurile actuale nu iti ofera un viitor onest ca tata/sot. Eu ma duc cand vreau in Uk, irlanda, danemarca scotia Spania si traiesc viata explorez fac bani. Asa cu una dupa mine ce fac nimic pierd bani si nu strang nimic. Am timp sa ma stabilesc in viata dar cu o femeie nu merita pentru ca sant tocatoare de nervi si bani.

| Adry05 a răspuns:

Depinde si ce motiv au sa n-o placa. Poate ei vad la ea niste apucaturi pe care tu nu le observi fiind indragostit. Discuta cu ei de ce n-o plac.

| Andrei9716 a răspuns (pentru Adry05):

Pana la urma trebuie sa imi placa mie! Adică pana la urma daca eu ma simt bine si fericit ce mai contează?

| Adry05 a răspuns (pentru Andrei9716):

Asa e, dar e inconfortabil sa stii ca parintii sunt impotriva fetei cu care esti ca pana la urma la evenimentele de familie o s-o iei si pe ea si e nasol si pentru tine si pentru ea cand o s-o trateze sau se uita urat la ea. Si ti-am zis, poate au un motiv intemeiat pe care tu nu-l observi.

| Andrei9716 a răspuns (pentru Adry05):

Eu sper sa le treaca

| darrio2007 a răspuns:

Nu o plac pe ea. Si se gandesc ca ea te va indeparta de ei. Deci, chiar daca esti innebunit dupa ea, nu-ti uita niciodata parintii.
INDIFERENT DE SITUATIE.

| Andrei9716 a răspuns (pentru darrio2007):

Eu nu uit pe nimeni! Doar ca ei daca decid să mai vorbeasca e foarte bine daca nu asta este pana la urma!

| darrio2007 a răspuns (pentru Andrei9716):

Te contrazici singur. O fată, cum vine asa se si duce, cand nu-i mai place de tine. Dar părintii raman tot parinti. Te-a vrajit zdravan fata asta.

| Sn4k3 a răspuns:

Pai daca tot ai zis ca pleci ce mai vrei? Au dreptate, cam tanar, dar daca alta treaba nu ai laughing, faci ce vrei.

| mr009 a răspuns:

Grijă să nu fie țeapă.

| Levild a răspuns:

Foarte tare, ramaneti pozitiv asta conteaza, uite la mine e invers iubita mea s-a racit fata de mine ca masa nu ma mai place, motiv? nu are. dar daca voi vreti cu adv atunci reusiti impreuna repet impreuna