| AlexGeorge21 a întrebat:

Am si eu nevoie de o părere. Imi place mult de o fata si vreau sa ii spun asta, ea stie sa zic asa ca o plac dar nu cat de tare. Ma gandeam sa ii zic ori prin mesaj pe messenger ori sa o chem intr o seara afara sa fiu doar eu cu ea. Eu am scris pe tel ce vreau sa ii zic, am deja mesajul dar nu stiu ce variantă sa aleg. Ce variantă credeti ca ar fi mai buna si ar avea randament mai bun?

8 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Trebuie discutat personal subiectu asta cu dansa

| ania a răspuns:

Dacă ești în postura în care în viitorul apropiat ai fi dispus să te căsătorești cu ea spune/i, dacă nu mai bine las=o în pace.

| Nemessys a răspuns:

Sa ii spui fata în fata. Pentru ca asa poți transmite emoții. Mesajele sunt seci și trebuie neapărat sa ii vezi reacția pe loc. Asa, la acel mesaj îți poate răspunde și după 10 minute timp în care se poate sa facă orice.

| AlexGeorge21 explică (pentru Nemessys):

Imi e putin rusine sa ii zic stii. Ma gandeam sa ii arat mesajul si sa il citească de fata cu mine dar nici asa nu mi se pare ok. Nici nu stiu

| Nemessys a răspuns (pentru AlexGeorge21):

De ce îți este rușine?

| Xpressurself a răspuns:

Cel mai bine e sa o inviti la o plimbare nu sa ii scrii pe mess si de astea. Rade cu ea si vezi cum se poarta. Daca vrea sa fie cu tine va accepta sa va plimbati si in momentul in care accepta inseamna ca te place. Asa de simplu e. Ii pui bratul pe dupa cap cu palma pe umarul opus in timp ce povestiti si daca nu te respinge e clar, gasesti momentul si o pupi.

Păi întrebarea e: ai mai vorbit cu ea vreodată? În ce stadiu vă aflaţi? Întâi cunoaşteţi-vă mai bine şi abia apoi poţi să spui dacă o placi sau nu.

| AlexGeorge21 explică (pentru Unknownzgw):

Am mai vorbit cu ea, am iesit dar inca nu am facut pas ul ala mare sa zic asa