| ClearSky00 a întrebat:

..Am nevoie de un sfat..azi am inceput sa abordez o tipa..la inceput a mers destul de bine conversatia dupa la un moment dat i-am zis ca imi place sa fac caterinca si dupa mi-a zis ca ma lasa numai in seen si tot asa..cand ii scriam ceva seen si cand am intrebat-o daca glumeste si ea cu mine a spus ca nu si totusi.

3 răspunsuri:
| ruxandraaaaioanaaaa24 a răspuns:

Daca i-ai scris si ei tot asa cun scrii aici... Saraca fata! Invata sa scrii si sa te exprimi. Nu se intelege ceea ce vrei sa spui. Poate ca nu ai exercitiul lecturii.

| MidnightR a răspuns:

Te-o fi luat drept manelist.Cum sa zici "fac caterinca"?
Chiar si asa, poate ea cauta pe cineva serios.

| ShamelessQboy a răspuns:

Si totusi ce?
Ma gândesc ca e de părere că si relatia voastră este tot o caterinca pentru tine, asa a inteles ea din ce i-ai zis...