| anonim_4396 a întrebat:

Salutare la toti! spuneti va rog vreo dedicatie pentru nunta pentru sora, vreau sai recit vreo poezie ceva de genul asta, Dau fundahappy

3 răspunsuri:
| AnimeDaisukiFuckingKillYou1 a răspuns:

Nebunia lu' salam.

| Dya_Diana_1997 a răspuns:

" Draga mea surioara, ai ajuns in pragul unuia din cele mai importante momente din viata ta. Azi vei face un pas mare spre viitorul tau si spre realizarile tale, un pas mare, dar si foarte important. Iti doresc tot binele si toata fericirea existenta pe acest pamant. Toate visele sa ti se implineasca, alaturi de cavalerul tau. Casa de piatra! Cu stima, fratele tau. " Sper ca ti-am fost de ajutor happy

| vitalik2112 a răspuns (pentru Dya_Diana_1997):

Multumesc, frt frumos happy