| MihaiV01 a întrebat:

Am o întrebare insa înainte sa va spun o sa va povestesc putin din viața mea de zi cu zi si cum sunt tratat de ai mei.
Eu din familia mea sunt cel mai mic, am 19 ani si sunt privit ca fiind oaia neagra a familiei si aici nu ma refer la faptul ca fac prostii sau ceva de genul ci pur si simpul ca eu am modul de gândire mai diferit fata de al lor si ca nu ii iau in serios niciodată dar de fapt e invers.
Ei mereu au tendința sa faca mișto de mine, sa ma subestimeze sau sa nu fiu luate in serios niciodată.
Ei mereu imi spun ca nu sunt bun de nimic si ca o sa fiu o povara toata viața...ei bine problema e alta, ca imi zic si fratii mei asta nu prea ma afectează dar ca imi zice pana si mama deja e prea mult, plus ca ea are o influenta foarte mare asupra mea.
Mereu cand vin cu o idee ma ironizează si isi bat joc de mine si in cel mai rau caz ei nu au încredere in mine chiar deloc.
Chestia asta ma obosește si fizic si psihic ...pana si eu am început sa cred ca nu sunt bun de nimic. Vreau vara asta sa muncesc pe undeva iar ei imi spun ca daca fac asta imi cade **** si sincer sa fiu am moralul la pământ din cauza lor.
Asa ca va întreb pe voi ce as putea face sa le castig încrederea, pana acum am încercat orice metoda mi-a venit dar pur si simplu nu merge?
Plus ca ei inca nu stiu de bisexualitatea mea desi nu prea imi pasa daca afla insa stiu ca e posibil sa se schimbe placa si mai rau.
Asa ca aștept parerile voastre.
Di daca aveti intenția de a face misto sau a da hate mai bine stricati-va timpul cu ceva mai bun, eu unul sunt obosit sa mai fac fata si lumii.
Va mulțumesc!

38 răspunsuri:
| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MihaiV01):

Pai cum de ai concluzionat ca esti bi daca ai incercat doar cu femei? In alta ordine de idei, du-te in armata. Economia e praf si o sa se duca si mai rau la vale. Daca m-as incadra la varsta m-as duce miine sa fac armata si sa ma apuc de o cariera in domeniu. Timpul trece, leafa merge...

| MihaiV01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Stiu, sunt atras si de bărbați si simt atracția asta doar ca mi-e putin frica sa încerc asta e tot

| MihaiV01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Măcar se câștigă bine?

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MihaiV01):

Tu pe ce lume traiesti? La 45 de ani esti pensionar! Ai auzit de vreo greva a angajatilor mapn ca au salarii mici?

| MihaiV01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Evident stiam se castiga câștigă mult din armata dar asta cred ca doar la superiori
Eu ma refer ca soldat
si as avea o întrebare daca ai cel mai mic rang din unitate esti bătaia de joc a superiorilor

| GabiDumitrescu a răspuns (pentru MihaiV01):

Si soldatii sunt platiti mult mai bine decat valoarea activitatii pe care o presteaza. Plus ca si aia se pot pensiona prematur.winking Bataia de joc a superiorilor... lasa fazele din filme. Superiorii aia au nevoie de oameni care sa faca treaba, nu sa isi bata joc de ei.

| MihaiV01 explică (pentru GabiDumitrescu):

Hmm Interesant, voi încerca

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cunosc o femeie bisexuala.M-a ajutat mult, ii datorez mult dar m-a si dezamagit. Nu s-a dat niciodata la mine si asta m-a facut sa o accept asa cum e. E OK sa fii bisexual. Nu e treaba nimanui ce faci tu in pat.E viata ta privata.
Familia ta e de rahat, scoate-i din viata ta pana vor invata sa te respecte. Daca nu invata asta, uita ca ai familie.