| anonim_4396 a întrebat:

Salutare tuturor fetelor!
Vreau să știu există fete pe TPU care să aibă între 16 - 18 - 20 de ani și să fie singure și să caute persoană iubită?
Dacă da îmi puteți lasă un link la acest răspuns și eu să i-au legătura cu voi?
Fetele să fie din Vâlcea sau din Buzău.

Cel mai bun răspuns va primi fundă!

12 răspunsuri:
| William a răspuns:

S-au mutat psihopatii pe TPU.

| darrio2007 a răspuns:

Aici nu e site de matrimoniale.

| ANAHsneaman a răspuns:

OK in primul rand cred ca nu ai o iubita si esti nerabdator sa iti faci una. Daca nu ti-ai gasi jumatatea inca nu este un capat de lume stai calm pentru fiecare exista cate o jumatate. laughing Inca un sfat incearca sa cunosti fetele in realitate nu le agata pe internet ca nu stii de ce dai si ce alegi cu adevarat. Sper ca raspunsul nu a sunat rautacios. Oricum Succes in cautarea alesei tale big grin

| RAY a răspuns:

Cum sa cauti persoana iubita daca abia ai cunoscut-o? la tine asa e iubirea
buna sunt x, te iubesc sti
TPU nu-i matrimoniale, daca vrei sa discuti cu cineva exista
publi 24, sentimente, badoo, omegle, cuplari.ro vezi cate site urii sunt?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Nu te inteleg?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Ce-i cu sentimentele m-a strigat cineva?

Răspuns utilizator avertizat
| RAY a răspuns (pentru SentimentStralucireaPalmolivuProtex):

Sentimente.ro ai dreptate

| TheLoveDoctorr a răspuns:

Sunt convins ca te-au contactat multe.

| 28cosmin a răspuns:

Link de Facebook.