| anonim_4396 a întrebat:

Bună, TPU! Există o diferenţă între http://www.youtube.com/watch?v=244Str11YNA şi http://www.youtube.com/watch?v=RBHZFYpQ6nc cu privire la tonalitatea sunetului şi la calitate? Ce fel de editor s-a folosit? Adică să fie unul gen "Audacity", doar că atât pentru audio, cât şi pentru video, care să aibă tot felul de efecte de imagine, sonore (de ex., de schimbare a tonalităţii), de viteză etc. Vă rog, dacă cunoaşteţi un asemenea program pentru editat videoclip-uri, spuneţi-mi (eventual, puteţi să-mi lăsaţi un link cu programul respectiv)! :o3 Cel mai bun program spus va primi fundă!

1 răspuns:
| Kyrie a răspuns:

Music Morpher e un progam care poti pastra negativu si anula vocalul dar nu merge chiar intotdeauna, de asemenea poti face orice cu sunetele si poti adauga si sunete pe fundal face orice, si creste sau reduce viteza anumitor sunete, dar iti trebuie ceva timp sa-l perfectionezi, eu unul nu l-am folosit de 2 ani si ceva deoarece nu am avut nevoie sa editez sunete

e cel mai bun progam, crede-ma big grin, il gasesti la prima pagina dupa google si poti sa cauti si key, ca gasesti numai decat