| NYØ2002 a întrebat:

Vi s-a intamplat vreodata sa aveti viziuni?
Acum o saptamana a murit Dna Diriginta(intr-un accident de masina cu familia ei) si am visat-o.Am visat asa:Eram in fata scolii si brusc a aparut in fata mea.Mi-a zis:
-Bai Antonio? Ce m-ati pus pe internet ca eu sunt moarta?
-Doamna eu stiam ca ati murit.
-Eu am fost in moarte clinica.
-Ia hai cu mine(a zis)si dupa mi-a sunat alarma de la telefon si m-am trezit.
Daca ati avut viziuni va rug sa mi le spuneti.

6 răspunsuri:
| RobertMoon a răspuns:

Am avut multe vise de genul, chiar de curând. Am visat ce urma să se întâmple peste puțin timp (2-3 zile), dar am reușit să visez și lucruri știute doar de o persoană respectivă, nu are rost să intru în detalii, eu mi-am deschis al treilea ochi.

| BuLaNNNeL a răspuns:

Dă-i ceva de pomană in numele ei. Si nu te mai gândi.

| Justme1997 a răspuns:

Ai avut un vis normal, nicio viziune. E normal sa visezi persone decedate.

| morfeo a răspuns:

Nu stiu daca se leaga dar cand eram mai mic am visat ca alergam noaptea printre niste ruine si la un momentdat mi-a cazut un bustean in cap, moment in care m-am trezit. Si la o saptamana mai tarziu tataie si-a taiat un deget cand taia un copac

| Maxxxi a răspuns:

Nu eu personal am avut dar unchiul meu cand era pe moarte a zistongueeste o saptamana o sa moara bunicul vostru(adica tatal lui) si fix peste o saptamana a murit. Apropo s-a facut o statistica si cand moare cineva pe care il cunosti sunt sanse foarte mari sa il visezi cum moare.Cam atat pot spune.

| Atlantic007 a răspuns:

Viziuni nu am avut insa vise premonitorii da, am avut.