| Georgiana0505 a întrebat:

Saluut! happy Am nevoie de ajutor! Deci. Eu am cunoscut un baiat cand eram in clasa a-5a..era cu mine in clasa.El e tipul cu nici o medie de 9, scund,cret, ochi albasti...eu inalta(mai inalta ca el), sportiva, dezvoltata. Lui ii placea de mine din clasa a-5a,si in clasa a7-a ne-am bagat impreuna.,dar,ne-am despartit din cauza mea Eu m-am bagat cu el,pentru. ca stiam ca inseamna mult pentru. el,dar s-a aflat el mi-a sps ca nu poate sa ma tina cu forta, si ca el vr sa fiu eu fericita, iar acum sunt in clasa a8-a,si mie imi place de el.Si am auzit ca si lui., dar cum sa fac ca sa ma bag cu el? conteaza inaltimea? El e prea timid, si eu la fell! ajutoooor! Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| GIRLBELIEBER a răspuns:

E complicat.ii spui cal iubesti dar cate o data esti si tu stresata de unele probleme si nu poti sa stai doar cu el eu ti-as propune sa va intalniti undeva si sa va spuneti fiecare ce simtiti la o pizza un suc o prajitura etc si poti sa incepi cerandui iertare si sa va cunoasteti mai bine defectele calitatile s.a si eu am fost timida la unele relatii dar daca vei fi tot asa va crede ca nul mai iubrsti si ca nu poti face pasul 2. f indrazneata! gandeste-te acasa ce vei vb cu el si zii pe fata nu trebuie sa fii timida doar in unele cazuri si eu sunt timida dar cand vine vorba de relatii trebuie sa-mi fac curaj pentru. imi proteja relatia. bafta si suucces sper ca ti-am fost de ajutor

2 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Vorbeste cu el, spune-i ca ti-ai dat seama ca-l iubesti si ca vrei sa mai dai o sansa relatiei

| DbhaiiW a răspuns:

Simplu! Daca aveti aceleas sentimente unul pentru celalt e foarte usor, vorbiti lamuriti, si alsati timiditatea ca nu ajuta!happy Nu conteaza inaltimea sau varsta, cand ti al cienva ti pentru ce e el cu adevarat nu pentruc e ti-ai dori sa fie happy Succes :*