| xFaith a întrebat:

Scuzati categoria.
In seara, merg la ziua de nastere a vecinului meu ( 24). eu avand varsta de 20. Faza e, ca eu nu cunosc pe nimeni in afara de el. si imi e oarecum jena. Ma puteti ajuta cu un sfat?

Răspuns Câştigător
| NYK4u a răspuns:

Cum ajungi, fa-te comod.Baga un pahar doua de alcool si restul vine de la sine... o sa te integrezi repede in peisaj.

3 răspunsuri:
| miolina a răspuns:

Daca esti timid, atunci sa-i cumperi o basculanta pentru cei de la gradinita si atunci vei fi in centrul atentiei.

| Astella a răspuns:

Inceraca sa fii sociabil si o sa iti faci pe loc prieteni.

| CiobanDarius a răspuns:

Păi mergi ii saluți pe cei lanți mai stai cu ei pe la o bere ceva si o să te creadă preten.