| mihaela8005 a întrebat:

Se aproprie 8 martie(ziua)mamei si nu stiu ce sa ii iau. ei nu ii plac cadourile cumparate doar cele facute de mine si dac puteti sa ma ajutati deoarece nu stiu ce sa ii fac! dau funda+vot va rog mult n-am nicio idee va rog

Răspuns Câştigător
| Foxitaa a răspuns:

Paii...fa'i o felicitare si cumpara'i o floare.in felicitare poti scrie o poezie compusa de tine.mamelor le plac in general si micile atentii de la copii.la mine functioneaza.si isi va da seama cat de mult o iubesti. funda?batting eyelashes

5 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Îi poţi face un tablou din quilling sau un origami arabesque în culorile ei preferate. Găseşti tutoriale pe youtube. Baftă!

| MyShadow a răspuns:

Am eu o idee. Daca ii place ceva facut de tine, poti incerca ceva artistic. O inventie de caiet, o tampenie. iei un caiet mai vechi si lipesti pe coperta niste hertie colorata si scrii Caiet de dragoste. Scri pe prima pagina niste proverbe de dragoste, compuse de tine, copiate. Apoi o pui sa scrie ea ceva, iar de fiecare data and doriti sa va transmiteti sentimentele scrieti acolo. Crede-ma acest lucru o s-o incante, orice mama isi doreste sa stie daca copilulsau o iubeste. Cand vrea poate sa citeasca acolo, sa scrie, sa se inspire, iar peste ani, cand tu o sa te mariti, o sa-l aiba ca cea mai valoroasa dovada de iubire. Nu se face nici greu, adevaratul scop este cel ce valoreaza-> iubirea.

| イリーナ a răspuns:

A pai iti spun ceea ce ii ofer eu:
mai intai creez o super felicitare frumoasa dar stridenta;
si ii cant ceva tematic. fara fratele sau tatal de fata;
de asemenea ii fac sau cumpar o briosa.depinde de noroc

| DolsePapusik a răspuns:

Vii la ea o pupi cam o jumatate de ora happy!

| BuzZeR a răspuns:

Poti pur si simplu sa te duci la mamica ta si sa-i spui ca o iubesti si ca e cea mai buna mama din lume. Ai grija sa spui lucrurile astea din inima. Sunt sigur ca va fi cel mai frumos cadou. happy