| Sophieeeeeee a întrebat:

Se apropie 8 martie si vreau sa-i fac un cadou mamei dar n-am nicio idee. Vreau sa fie ceva mai special. Daca aveti vreo idee, va rog ajutati-ma si pe mine! Nu creme, parfum. Are destule laughing FUNDA big grin

Răspuns Câştigător
| ioanais a răspuns:

Uite aici cateva idei selectate in fuctie de stilul de viata:
http://www.cuidei.ro/category/moda/8-martie/

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ceva mai semnificativ :)
Sa o aiba si peste 50 de ani :X
Gen :
Un tricou personalizat.
Cu un mesaj dragut "Te iubesc mama" si mai jos 8 Martie 2013

O cana personalizata.:X
http://www.ideaplaza.ro/img_cache/1298_cadouri%20cani%20personalizate.jpg

O agenda personalizata!
Pe langa cadoul personalizat sa ii mai cumperi sau chiar sa ii faci prajituri si un buchet de zambile sau ghiocei :X

Pa-pa

| euuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Incearca sa afli ce isi doreste

| Bijuterii111 a răspuns:

Ia-i o bijuterie cu swarovski

| mylifedance a răspuns:

O bratara care o va avea mereu de la fiica ei happy sau o inimioara cu scrisul Te iubesc mama si un buchet de flori.