| Stefan221 a întrebat:

Slut TPU! Am o problema anume:jucandu-ma League of legends m-am crtat cu un prieten si apoi si ceilalti prieteni s-au intors in potriva mea si nu stiu de ce unul s-a suparat pentru ca i-am zis pur si simplu ca nu a jucat bine in acel meci. vreau sa stiu cum sa ma impac cu ei din nou

3 răspunsuri:
| AFR81 a răspuns:

Lasa-i 2-3 zile sa le treaca nervii, iar apoi incearca sa le ceri iertare.

| Bri a răspuns:

Pur si simplu iti ceri sincer scuze si daca nu te vor ierta dintr-un motiv asa de prostesc inseamna ca nu sunt prietenii tai cu adevarat.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Bri):

Înseamnă că au în jur de 8-10 ani maxim.