| anonim_4396 a întrebat:

Socatul de taica-meu tipa intr-una la mine si oricat de greu ar fi de crezut o face degeaba.Ce ar trebui sa fac? Apropo, daca tot e vina mea, ce ar trebui sa fac in aceasta privinta?happy Va rog luminati-ma!winking

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu-i mai da motive sa tipe, asculta-l

| Dariusuu a răspuns:

Spune-i să se calmeze iar când s-a calmat poate să înceapă o conversaţia.

Cu strigatul nu rezolvă nimic.

Ai grijă.

| 116111 TelefonulCopilului a răspuns:

Buna,

Hai sa stam de vorba. Vrem sa te ajutam sa-ti fie mai bine.
Asociatia Telefonul Copilului poate fi partenerul tau de discutii sau poate fi prietenul tau atunci cand te confrunti cu o problema. Confidentialitatea este cuvantul cheie in relatia ta cu serviciul Telefonul Copilului, oferit de organizatia noastra.
Apelul catre 116 111 este gratuit din retelele Romtelecom si Cosmote, de luni pana duminica, in intervalul orar 08.00 – 00.00. Mai multe poti afla si la: http://www.telefonulcopilului.ro/intrebari-frecvente
Pentru ca problemele cu care te confrunti reprezinta subiecte delicate si te-ai putea simti in largul tau mai degraba in mediul online, te indrumam sa ne transmiti mesajul tau la telefonulcopilului@telefonulcopilului.ro

Asteptam sa te ajutam!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce rost au parerile noastre daca tu esti un "miserupist"laughing) ce mi-a dat ochilor sa citesc rolling on the floor

| andrey663 a răspuns:

Cati ani ai? Fata sau baiat?thinking