| Andrei666111 a întrebat:

Salut Baieti si fete. Astazi vin cu o intrebare ciudata! Acum cateva zile mi-am pus cel mai bun prieten pe OLX (o poza cu el iar numarul de tel nu a fost acelasi) Iar dupa ce a vazut mesajul pe care i l-am trimis ca l-am pus pe OLX cu titlul vand baiat i-a spus lui taica-su si taica-su l-a sunat pe taica-miu (L-am pus pe Olx pentru ca mi-a promis ca imi va da ceva important si nu s-a tinut de cuvant). Nu stiu ce sa fac, credeti ca am gresit? + Dupa i-a zis lui diriga dar diriga nu ma sperie pentru ca nu a fost pe spatiul scolii. Acum nu mai vorbeste cu mine. Sunt eu de vina sau el? Credeti ca ar trebui sa imi cer scuze? Pentru ca si el m-a tradat pentru ca putea doar sa imi zica sa sterg anuntul nu sa zica la toata lumea...

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Nu prea am inteles eu prima parte, dar... indiferent de asta, cere-ti scuze, ce este asa greu? Chiar si daca gresesti si daca nu, nu iti trebuie un pretext sa o faci. Poti sa iti ceri scuze daca vrei ca lucrurile sa se indrepte si atat. Lasa orgoliul.

| Iote a răspuns:

Da, ai gresit. Grav. Tu esti de vina, mai intrebi?
Cu ce te-a tradat? El a procedat corect. Da, trebuie sa-ti ceri scuze. In genunchi!
Si sa stii ca daca vede politia postarea cu "vand baiat" si mai ales ca este si poza lui vei avea mari probleme. Cu politia, nu mai merge cu scuze.