| Alberti_Sorana_2000 a întrebat:

Sondaj de opinie: Ce parere aveti de fetele cu ochii albastri, satene care fac karate de ceva ani.

10 răspunsuri:
| AtateaConditii a răspuns:

laughing Pai iti dai seama, fetele cu ochi albastri nu au voie sa faca sporturi extreme, ele trebuie sa fie finute si respectabile ca printesele din povesti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chiar contează? Ciudata întrebare...
Tu faci partea din această categorie?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fac misto de tine aia care sunt prosti de put si pierd timp aiurea pe fb sau intre "Prietenii lor" care la prima abatere uite de ei. in ziua de azi cineva care face ceva ce nu fac ei e vazut prost. trebuie doar sa nu iti pese. sa nu decii la fel de tembela ca ei. faci ceva sanatos si care iti place. vei fi apreciata pentru asta de cineva cu "cap, nu cu un iq de maimuta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ps. ce treaba are ochii tai cu intrebarea asta, sau culoarea parului? cam ciudat ai mai formulat intrebarea.

| Gabryel85 a răspuns:

Una excelenta, ca pentru oricare fata implicata intr-o activitate sportiva. happy Succes!

| Alberti_Sorana_2000 explică:

Da. De obicei toti se uita cidat la mine pentru ca fac karate

| ywar a răspuns (pentru Alberti_Sorana_2000):

Foarte bine - faci un sport! e laudabil ca nu stai in casa si arzi timpul pe net, facebook si alte porcarii. Felicitari. nu vad sensul intrebarii.

| Alberti_Sorana_2000 explică:

Cand sunt implicata intr-o relatie toti se uita ciudat si fac misto de mine pentru ca practic acest sport.

| Alberti_Sorana_2000 explică:

Sunt putine persoane care spun asa...dar ......deobicei celor de 14 -15 ani nici nu prea observa ca am ochii albastri