| anonim_4396 a întrebat:

Sora-mea (23 de ani) tocmai a aflat ca am fetish la dresuri. Ce sa fac?

7 răspunsuri:
| T0T a răspuns:

Să te arunci de la parter.

| K0sti a răspuns:

Acum am aflat si noi! Ai probleme la mansarda?

Răspuns utilizator avertizat
| Kenya a răspuns:

Si ce?

| BlackRipper a răspuns:

Personal, eu nu cred ca este ceva de ingrijorat. Nu ai un fetish prea ciudat, multor barbati le plac femeile in dresuri. Macar nu ai fetishuri ciudate cu costume de piele si masochims. Spune-i surorii tale sa se calmeze si sa nu exagereze, sexualitatea este un taboo doar din vina noastra dar este ceva natural si foarte comun. La 24 de ani, probabil a avut si ea deja parte de destula.

| justmecris a răspuns:

Sa iti continui placerea. Poarta-i dresurile, fa ce te face sa te simti bine dar ai grija sa nu fii prins in flagrant. E asa placut sa te descarci purtand dresuri... sa le mirosi stiind ca au fost purtate o zi intreaga...