| Fragile a întrebat:

Spuneti-mi si mie ce as putea sa-i iau mamei de ziua ei pentru ca se apropie si nu stiu ce, dar sa fie ceva mai ieftin, bugetu, maxim 50 lei...cam asa...tnx

Răspuns Câştigător
| ghinionistul112 a răspuns:

In primul rand sa-i spui cat de mult o apreciezi si o iubesti pentru ca ti-a dat viata si in al doilea rand, sa ii eie un cadou care o va tine in amintire pana la capat!

6 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Cumpara-i ceva de argint. Un colier frumos sau o bratara/Daca iti raman bani ii iei niste flori.

| bfvhjcv a răspuns:

Ai putea sa ii iei un parfum, sau o haina, sau mai bine un colier cu un pandativ dragut gen:
http://www.envy.ro/......loral-7109

http://www.google.ro/......tp?/imgres r:2, s:15&tx=48&ty=87

funda?

| katrin7727 a răspuns:

Cumparai un buchet de flori si o poza cu voi doua cand erai mai bigit

| Sconcsiş a răspuns:

Napolitane

| •.•°..::paffy::..•.•° a răspuns:

Cumparai orice ca sunt sigura ca se va bucura, ca nu ai uitat de ziua ei

| NoAntidote a răspuns:

Un buchet de flori!
Si poti face o poza cu ea.si o pui frumos intr-o ramalove struckhappy

Mi se pare tare frumos:X