| BiaJ a întrebat:

Se apropie ziua mamei. i-ati luat caudou mamei? eu i-am luat un ceas. L-am si dat...happy dar spuneti ce cadou luati sa stiu ce sa ii iau la anul viitorhappy

4 răspunsuri:
| kukubau a răspuns:

O floare si un "sarut mana mama" e mai mult decat suficient pentru o mama sa auda de la copilul ei.

| deea_1980 a răspuns:

O bratara de aur si un buchet mare de flori.

| anonim_2270 a răspuns:

Un parfum cu o cutie de ciocolata buna :X sh o felicitare cu cea mai buna mama laughing :X:X sa o faci fericita :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimic laughing. Suna cam ciudata, dar niciodata nu mi-a placut sa ofer cadouri.