| maria_1112 a întrebat:

Nu stiu ce sa ai dau mamei mele se apropie ziua ei ce sa ai dau

Răspuns Câştigător
| cristina d a răspuns:

Pai cam depinde de ce fel de persoana e mama ta, de ce-i place.Eu cred ca tu stii cel mai bine ce ar incanta-o. Dar cred ca pentru o mama, sa primeasca de la copilul ei ceva, oricat de mic, e cea mai mare bucurie si dovada de iubire.Cred ca felul cum ii dai si ce-i spui in acel moment conteaza cel mai mult.Bafta!

1 răspuns:
| liveincolors a răspuns:

Nu cred ca trebuie neaparat ceva material. Cred ca s-ar bucura mai mult daca i-ai da ceva din inima. De exemplu, scrie-i o felicitare.