| anutza_2263 a întrebat:

Heyhappy buna ma simt deprimata nu stiu ce sa fac sa nu mai am starea asta cam de 1 an sunt asa trec foarte repede de la o stare la alta adica acum sunt fericita acum sunt trista va rog dati-mi un sfatbig grin >mersibig grin

Răspuns Câştigător
| εʟεпα a răspuns:

Nu te mai stresa! :d.Si incearca sa nu faci ceea ce te enerveaza.Si incearca sa vezi partea frumoasa a lucrurilor.

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iesi cu cineva care te face sa razi constant un amic sau o amica.

| NoIdentity a răspuns:

Pai si eu trec prin asta cateodata am impresia ca m-am plikti de viata :s sincer daca incerci sa stai cu cineva care te face sa razi, o sa fii vesela pe moment! am incercat si eu si nu fuktioneazasadai nevoie de niste oameni de suflet permanent! parintii sunt perfecti! dar in cazul meu nu este posibilcrying nu stiu sh daca la tine:d

| gibi13ful a răspuns:

Este foarte important sa ai cu cine sa discuti.