| BrokenBarbie a întrebat:

Stie cineva cat e un timbru pentru o sentinta de divort? Am fost la judecatorie si mi-a spus ca trebuie cumparat de la posta. Cand am ajuns la posta m-a intrebat de cati bani imi trebuie. Nu vreau sa mai fac din nou un drum pana la judecatorie.

2 răspunsuri:
| revolver2010 a răspuns:

Cam 5 lei

| Morphine_7477 a răspuns:

Vezi ca mai nou poti sa divortezi doar cu ajutorul unui Notar, adresezata-te la unul, presupun ca vrea cineva sa divorteze, daca tot umbli pe la judecatori...