| IuliaaD a întrebat:

Stiti acel cadou gen "52 lucruri pentru care te iubesc" scrise pe carti de joc? eu as vrea sa ii fac ceva de genu iubitului meu de ziua lui dar nu as vrea sa scriu pe carti, aveti vreo alta idee? pe ce as mai putea sa scriu ca sa fie dragut?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Eu am vazut cu trandafiri reprezentand varsta ei/lui, si cati trandafiri, atatea motive pentru care il/o iubeste, in biletele lipite de codita trandafirului ca o eticheta.

| ღAndréeღ a răspuns:

Eu am facut pe foi de A4 happy. Le-am facut poza la fiecare si am facut un filmulet. Bafta! :*

| IuliaaD explică (pentru ღAndréeღ):

Nu as vrea sa ii fac filmulet vreau sa ii dau lui cadoul gen. alte idei ai?laughing :*

| ღAndréeღ a răspuns (pentru IuliaaD):

Se gaseste la librarie niste cartoane colorate, ai putea sa iei de culoare rosie, le decupezi in forma de inimioara si scrii mesajele pe ele. P.S. am vazut si eu la cineva