| Sweetkitty13 a întrebat:

vreau sa ma ajutați cu niște idei, ce cadou ii pot face iubitului meu? Ținând cont de faptul ca are tot ce vrea și e destul de pretențios (29 ani). Deja i am mai dat de 2 ori lucruri scrise de mine și chestii de genul. Mi-a spus ca nu vrea de ziua lui decât iubirea mea, dar eu as vrea sa fac și un gest drăguț, sa ii ofer ceva. Idei va roooog! happy fundița

Răspuns Câştigător
| Mada1920 a răspuns:

Tu stii mai bine ce-i place si ce nu,mai ales daca spui ca este pretentios. Ceas,tricou, portofel, tablou cu voi, lantisor, bratara sunt n idei.

9 răspunsuri:
| HadesSs a răspuns:

Avand in vedere ca e destul de in varsta si banuiesc ca aveti ceva vechime impreuna, poti creea o atmosfera romantica cu cateva lumanari parfumate, o cada cu spuma muzica romantica, apoi poti sa te imbraci in ceva sexy si sa faceti dragoste happy

| Sweetkitty13 explică (pentru HadesSs):

Da la asta m-am gândit și eu? merci mult!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-i papucii. Merita pe una care e in stare sa gandeasca singura la un cadou. Nu una care nici atat nu o duce capul. Ofera-i cadoul asta, te rog!

| Sweetkitty13 explică (pentru anonim_4396):

Haha laughing ce drăguți sunt oamenii ăștia ca tine care nu au avut in viața lor o iubită, dar pe net sunteți machoo? fa-mi un cadou și dispari virgin mic

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sweetkitty13):

Haha laughing ce draguti sunt oamenii astia ca tine care stiu dume din 1800 toamna si nu stiu sa vina cu ceva nou. Ooo stai. Trebuie sa pui acum o intrebare cu "nu stiu dume noi, ma ajutati? ".

| Sweetkitty13 explică (pentru anonim_4396):

Nu sunt dume, e un adevăr sigur ca mai mult de 16 ani nu ai laughing bye

| anonim_4396 a răspuns (pentru Sweetkitty13):

Eu mai mult de 16? Doamne feri! Am doar 12, clar...

| timidul96 a răspuns:

O surpriza, ofera-i o noapte de vis intr-o tinuta sexy

| ToniChoco123 a răspuns:

Sincera sa fiu, mi-as dori sa nu mai fie si iubitul tau atat de pretentios la unele cadouri, mai ales ca sunt daruite de tine. Dar s-a ajuns si la asta asa ca.
Nu stiu de tine si ce poti face, dar iti dau cateva sugestii.
Una dintre ele ar fi, nu stiu daca stii sa gatesti dar presupun ca da, sa ii faci o cina romantica, cu lumanari si sa ii marturisesti dragostea ta pentru el chiar daca o stie deja dar niciun moment nu ar fi mai frumos ca acela
Al doilea ar fi sa profiti de lipsa lui si sa ii pregatesti impreuna cu prietenii lui care crezi ca ii sunt mai apropiati si familia(maica-sa, taica-sau si daca mai are ceva frati), ceva in genul la o petrecere dar nu foarte mare, o iesire la ceva pizzerie, restaurant sau chiar sa faceti o reuniune acasa cu mancare gatita
Al treilea ar fi sa mergeti intr-o vacanta doar voi 2
Si cam atat. Succes!