| ‹³Janne .‹³ Chriss a întrebat:

Stiu ca e o intrebare aiurea worried... dar... Nuj ce sa mai intreb.

* Cine vrea sa fie prietenu ` meu *? : - x.

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Eu, asta doar in cazul in care accepti sa facem sex pe aragaz!

| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Pedobear ar vrea sa-ti fie prieten.

| Fvn a răspuns:

Da' mori daca nu ai un numar de intrebari?
Pfoai, la dracu!

| Fvn a răspuns:

E bine. Ca te aveam pe constiinta toata viata ca ti'am raspuns urat la intrebare sad NOT!

| Anonoim a răspuns:

Nu te supara dar nu stiu daca esti in masura sa zici asta afica stiu n baiti care vor gagici si stiu si fete care eunt stresate de prea multi orsicat daca vrei sa vb s22astian

| pensionar a răspuns:

Scopul acestui site este sa fim prieteni asa ca ma poti atasa celorlalti prieteni pe care ii ai; nu e naspa deloc intrebarea, raspunsul necesita multa sinceritate; vreau sa fim prieteni sa ai la cine apela cind treci printr-un moment de cumpana; berei.iosif pentru mess si berei_iosif pentru skype; te astept!