| DiamanteleSeSparg a întrebat:

Nu vreau sa va plictisesc cu povestea mea nesemnificativa dar nu mai potttt, simt ca nu pot avea incredere in nimeni ca toti colegii mei ma barfesc si chestia asta din cauza ca sunt combinata cu un baiat care nu e chiar un simplu elevv, el este foarte bine vazut de profesori, se are bine cu directorul si el anul trecut a asistat la cateva ore de mate cu noi atata timp cat profa noastra lipsea. El s-a indragostit de mine, suntem de 5 luni impreuna si imi punea niste note, desi nu i-am cerut asta vreodata, cat de cat mai decenteee avand in vedere ca eu sunt paralela cu materia respectivalaughingDe atunci colegele au prins o foarte mare dusmanie pe mine pentru cat de mult ma iubeste el, pentru notele care mi le pune. Aproape toata scoala ne barfeste, am auzit numai vorbe urate despre amandoicryingNu stiu ce sa mai facsad

Răspuns Câştigător
| TabooR a răspuns:

Dragostea e mai puternica ignora! Ce zic toti fraieri ei sunt doar gelosi aratatale ca nu iti pasa ce zic ei cand zic ceva raspunele "care iti e problema mha" inchidele gurawinkingsi apropo sa fiti fericitzi>big grin

4 răspunsuri:
| ßömþŌʼnįĶ a răspuns:

Nu fa nimic.lumea e invidoasa si reawinking si cu orice pret ei vor sa va desparta. e logik asta. Tu vezi-ti de relatia ta si bukurate de ealove struck

:*
Succes!

| BlackMan a răspuns:

E profesor ca n-am inteles de ce iti pune el note?raised eyebrows

ma rog nu asculta de ele... asa e lumea invidioasa. daca te iei dp toata lumea nu ramai cu nimic

| TiMan a răspuns:

Solutia mea este este una simpla: daca si tu il iubesti, nu trebuie sa-ti pese de ce zic altii.Incearca sa-ti convingi prietenii/prietenii ca nu tu i-ai cerut sa faca lucrul asta, ca sa nu te dea de gol la profesori si sa o incurcati amandoi. Stiu cum pot fi colegii uneori(bine...de cele mai multe ori). Ai psiholog in scoala? Daca da, fa o vizita la cabinet si spune-i doctorului ce te framanta.Sa stii ca ajuta, iti spun din proprie experientawinking
A...inca ceva:incearca sa-l convingi si pe el sa nu mai faca lucrul asta big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sti ce nu trebuie sa ai incredere in nimeni prietenii de acum nu iti sunt decat dusmani lasa-i sa barfeasca ...stii dc fac asta? pentru ca nu au propria viata si ii barfesc pe altii