| Ar27 a întrebat:

Sunt fata și sunt îndrăgostită de o profesoara. Este căsătorită și are 2 copii. Dar am auzit ca cică ar fi pe felie și cu fete. Am observat ca câteodată se uita la mine când nu ma uit eu la ea și îmi zâmbește … ce părere aveți?

Răspuns Câştigător
| Hammurabi a răspuns:

Fiindu-ți profesoară, nu e deloc greu să intrii în discuții cu ea și o să te prinzi tu imediat după reacțiile ei dacă e ceva real din tot ce ai auzit.
O poți face într-un mod subtil, ca să nu te expui în cazul în care sunt numai bârfe și zvonuri și nimic nu e real.
Dar cel puțin ești împăcată că ai încercat,

10 răspunsuri:
| sabin89 a răspuns:

Ce veniți, mă, cu porcării de-astea?

| Holiday a răspuns (pentru sabin89):

De ce ar fi porcarii?! Undeva intre 9-11% din populatie nu este heterosexuala. O mare parte din astia 11% sunt bisexuali. Iar faptul ca cineva se indragosteste de un profesor, iarasi nu e ceva iesit din comun.

| sabin89 a răspuns (pentru Holiday):

Păi profesoară măritată, cu doi copii...

| Holiday a răspuns (pentru sabin89):

Daca era "maritata cu doi copii", era o discutie, dar "maritata, cu doi copii", nu prea e. Daca ai sti tu cati din astia casatoriti si care au si copii au diverse combinatii...cu atat mai mult cu cat, fiind bisexual, de exemplu, e evident ca sotul/sotia nu-ti poate oferi experienta completa.

| Violleta2022 a răspuns:

Te sfatuiesc sa-ti vezi de treaba ta ca sa nu ajungi implicata in scandaluri publice si procese penale.
Ce ai azuit pot fii minciuni scornite de diverse persoane sau chiar de mintea ta inventiva!
.
Cum femeia este maritate si are doi copii inseamna ca ii plac barbatii, nu fetitele si nu s-ar complica cu dosare de pedofilie sau cu puscarie.
vezi-ti d eviata ta si nu crea oamenilor probleme!

| Freya1 a răspuns:

Cred ca nu ar mai trebui sa ne facem filme.
În adolescenta e foarte posibil ca mintea noastră sa o ia pe aratura și sa de-a frâu liber fanteziilor.Dar ce e în capul nostru și ce ne dorim noi nu trebuie sa fie și real.

| johnnny123 a răspuns:

Pe 30 decembrie erai băiat.
Când ai avut timp să-ți schimbi sexul?

| VoidEternal a răspuns:

Cred că intențiile pe care le bănuiești tu in spatele privirilor ei sunt doar in mintea ta.
Cat despre ce ai auzit despre ea... Suna a bârfă. Slabe speranțe.

| helpforyou a răspuns:

Nu iti recomand sa ai o relatie intima cu o profesoara. Va faceti rau aambelor.

| Ester234a a răspuns:

Buna! Te pot lamuri eu cu un raspuns. Imi poti lasa o adresa de e-mail?, sau sa imi scrii in privat daca exista aceasta posibilitate pe TPU. Ne auzim!