| DeeaD1 a întrebat:

Sunt intr-o incurcatura,oarecum. Am fost la o nunta la care am fost domnisoara de onoare. A fost nunta matusii mele. Verisorul mirelui(cavalerul meu) ne cunoastem de ceva timp. Noi doi am pregatit un dans pentru nunta si de cand am inceput sa dansam am o simpatie pentru el. La nunta am petrecut timpul impreuna dansand,razand. Dupa el a baut. Am mers intr-un loc mai retras unde lucrurile au devenit mai interesante. Am ajuns intr-un punct in care el ma muscase de gat. Dupa m-a pus sa il musc, dar nu am vrut sa o fac(nici nu stiu). Fiind apropiati unul de altul, ne-am sarutat, chiar si cu limbahee hee de mai multe ori. Pana la urma s-a imbatat...bine de tot. A doua zi nu am vorbit cam deloc, desi am fost mare parte din zi in aceleasi locuri. Ideea e ca eu nu stiu ce sa fac. Mi-ar placea daca am fi impreuna, dar chiar sunt confuza. E posibil sa nu isi mai aminteasca ce am facut in noaptea aceea? Cum ar trebui sa deschid subiectul asta si ce ar trebui sa vorbesc cu el?

4 răspunsuri:
| stlucian a răspuns:

Pai ca sa nu o dai in bara intraba-ti matusa sau mai bine zis explica-i ei care e situatia si poate faci rost de un numar de telefon daca ti se pare ca poate fi ceva. Posibil sa si faca pe uitucul daca a dorit vreo aventura!
Cat despre cum sa deschizi subiectul cred ca mai bine ai afla pe unde merge si sa va intalniti "intamplator" sa vezi un pic reactia lui. Apoi mai vezi tu daca e interesat(nr.tel.) de tine.
Nici sa dai cu bota in balta nu poti!

| Ottakringer a răspuns:

Incearca sa te bagi in seama cu el, sa vezi daca isi aduce aminte ceva din seara aia. Iti pot spune sincer..ca dupa o asa betie cam uiti ce faci laughing
Incearca sa atingi subiectul incet si vezi cum reactioneaza.

| LoveYou7784 a răspuns:

Pai eu zic ca ar trebui sa vorbiti... Il intreb cum i s-a parut nunta si daca is mai aduce aminte ceva. daca zice DA atunci ii poti spune ca ai vrea sa fi cu el. Iar daca zice NU ii readuci aminte si il intrebi daca te place si daca vrea sa fiti impreuna. Te Pup :*

| dancenyng a răspuns:

Pai e foarte simplu. Intreaba-l:"iti aduci aminte ce a fost la nunta?" Daca iti zice ca da, atunci spune-i ca ai vrea ca sa se mai repete, iar daca iti zice ca nu tine minte, nu iti ramine decit sa-l imbeti, si sa repetati ceea ce ati facut la nunta. Acum la sigur va vrea sa fiti impreuna. Crede-ma.