| Adella21 a întrebat:

In curand (mai exact pe data de 16) voi fi domnisoara de onoare la o nunta. Nu am fost niciodata, de aceea am foarte mari emotii. Ce trebuie sa fac? Trebuie sa pun cocardele la invitati...cum se pun? La dansul cu cavalerul de onoare trebuie sa inveti ceva dans, pasi sau? Vreau cat mai multe detalii! Cred ca mai sunt cateva intrebari de pus, dar nu-mi mai aduc aminte.

1 răspuns:
| Oana_Oana_1975 a răspuns:

Cocardele se pun foarte ușor nu știu să explic dar poți să o rogi pe mamă ta să îți arate.
La dansul cu cavalerul de onoare nu prea trebuie să înveți nimic deoarece el trebuie să conducă, și tu doar să te iei după el.
Alte fetali nu prea știu ca sa-ti mai zic....baftă happy