| anonim_4396 a întrebat:

Sunt intr-o incurcatura,oarecum. Am fost la o nunta la care am fost domnisoara de onoare. A fost nunta matusii mele. Verisorul mirelui(cavalerul meu) ne cunoastem de ceva timp. Noi doi am pregatit un dans pentru nunta si de cand am inceput sa dansam am o simpatie pentru el. La nunta am petrecut timpul impreuna dansand,razand. Dupa el a baut. Am mers intr-un loc mai retras unde lucrurile au devenit mai interesante. Am ajuns intr-un punct in care el ma muscase de gat. Dupa m-a pus sa il musc,dar nu am vrut sa o fac(nici nu stiu). Fiind apropiati unul de altul,ne-am sarutat, chiar si cu limbahee hee de mai multe ori. Pana la urma s-a imbatat.A doua zi nu am vorbit cam deloc, desi am fost mare parte din zi in aceleasi locuri. Ideea e ca eu nu stiu ce sa fac. Mi-ar placea daca am fi impreuna, dar chiar sunt confuza. E posibil sa nu isi mai aminteasca ce am facut in noaptea aceea? Cum ar trebui sa deschid subiectul asta si ce ar trebui sa vorbesc cu el?

12 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi intreabă l cum i s a părut nunta, dansul vostru, si dacă i si m ai aminteste ceva din toată nunta, sau ce i a plăcut lui cel mai mult, si vezi si tu ce zice, dar asa de curiozitate, cîti ani ave ti voi?

| DeeaD1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Eu 14 si el 16

| DeeaD1 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Dupa parerea ta, crezi ca sunt prea mica sa am o relatie?

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru DeeaD1):

Evident

| neutrino a răspuns:

Multe face si spune omul la o bauta, dupa care ii pare rau!

| DeeaD1 a răspuns (pentru neutrino):

Si crezi ca nu ar trebui sa mai deschid subiectul? Sau totusi sa vad daca a insemnat ceva pentru el?

| neutrino a răspuns (pentru DeeaD1):

Stai cuminte, te faci de rusine!

| DeeaD1 a răspuns (pentru neutrino):

Il cunosc de multi ani si suntem prieteni buni. Chiar crezi ca ma fac de rusine?

| neutrino a răspuns (pentru DeeaD1):

Da.

| sirD a răspuns (pentru DeeaD1):

Asculta-l pe neutrino

| cristimihailov a răspuns:

Eu l-as incinge si l-as lasa asa happy
Sa inteleaga ca data viitoare sa continue ceea ce a inceput.

| Miladincaa a răspuns:

Poate e un sfat tampit, dar eu cred ca cel mai bine ar fi : in ziua in care ar trebui sa pleci ( presupunand ca nu stai cu matusa ta) sa il tragi intr-un colt mai ferit, cu pretextul ca vrei sa ii spui ceva ( orice subiect iti trece prin cap), cand esti sigura ca nu va vede nimeni pune-ti mainile pe unerii lui si saruta-l. Dupa care nu ii mai spune nimic. Pur si simplu treci pe langa el.
In cazul in care noaptea aceea a fost doar o greseala din partea lui ( fi sigura ca ceva isi aminteste! E imposibil sa uiti chiar tot) in cel mai rau caz nu iti va spune nimic si ve-ti fi chit. Dar totodata exista sansa ca si el sa fie confuz de acea noapte si chiar stanjenit de faptele sale. In concluzie poate ca nu stie cum sa reactioneze si ce sa iti spuna.
Totusi alegerea e a ta, tu decizi ce vei face.