| mateisitudor a întrebat:

Sunt intr-o relatie cu o fata, avem amandoi 17 ani. Faza e ca nu o pot aduce niciodata la mine acasa sa ne uitam la un film de exemplu...ce e de facut? Oare se va supara daca nu o sa o chem niciodata acasa?

6 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

O poți duce la film în oraș.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar de ce nu o poți aduce la tine?

| Jus7t a răspuns:

Ai putea să îi spui într-un anumit mod că nu o poți chema la tine acasă pentru că "introduceți motivul".

| nicu991 a răspuns:

La varsta voastra... v-a gasi ea unul care poate sa faca lucrul asta iar tu o sa ramai cu buza umflata, fara suparare.

| morfeo a răspuns:

Inchiriezi camera de hotel cand ai nevoie

| Clytia a răspuns:

Nu neapărat. Dar trebuie să-i explici situația. Totuși, de ce nu o vei putea chema niciodată la tine acasă? Nu vrei să-ți cunoască familia? Sau îți dorești un moment de intimitate, să fiți singuri la tine acasă?