| Summer4Party a întrebat:

Salut.Buna. Ieri mai pe seara o prietena m-a chemat la ea sa ne uitam la un film, filmul era o comedie romantica de groaza si la o faza ea s-a speriat, eu stand pe spate si mai lejer s-a aruncat pe mine si m-a luat in brate. De aici a inceput totul incepusem sa ne sarutam si din una in alta i-am dat tricoul jos la fel si ea mie si peste cateva momente ne-am trezit amandoi dezbracati si am facut sex cam vreo jumatate de ora. Dupa ce am ajuns acasa au inceput sa ma doara testiculele cam vreo 5-10 minute. De ce? Daca conteaza ea are aproape 18 ani si eu am 18 jumatate si nu am ejaculat in ea ci pe ea.

Răspuns Câştigător
| Altadata a răspuns:

Salut.
Daca in timpul actului sexual cand ai simtit ca iti vine sa ejuctulezi nu ai ejuctulat, te-ai oprit si ai asteptat sa te "racesti", iar dupa ai reluat actul sexual si ai ejuctulat pe ea. Acea pauza de "racire" poate fi cauza durerii pantru ca atunci cand iti vine sa ejutulezi atunci trebuoe facut nu trebuie amanat, de aceea ai dureri.

5 răspunsuri:
| KnightOfNight a răspuns:

Durerea nu inseamna nimic.Tu ar trebui sa-i multumesti regizorului filmului ca a facut scena aia, ca altfel nu mai aveai parte de sex.

| Doub a răspuns:

Salut. Buna si tie.
"o comedie romantica de groaza"- Hm, foarte interesant.thinking S-a speriat? Bine ca ai fost tu acolo, masculul Alpha, poate facea fata infarct.
"ne-am"- Pfui, ai stricat tot textul cu cratima asta.sad
De unde vrei sa stim noi ce ati facut voi acolo?thinking

| EizaG a răspuns:

Nu stiu daca raspunsul tau a fost in batjocura, dar daca chiar vrei sa te uiti la o comedie romantica de groaza uita-te la IUBITUL MEU E ZOMBI/WARM BODIES, si o sa-ti dai seama ca exista o comedie romantica de groaza.

| JokerDeaD a răspuns (pentru EizaG):

Presupun ca acel film l-au vazut, sincer m-am uitat(singur) si chiar nu stiu ce scena de "groaza" ati vazut. Din contra mai mult imi parea rau de ei, pentru ca pareau asa umani, de parca nici nu erau "cadavre". Oricum frumos film.

| Summer4Party explică:

Asteptam un raspuns matur din partea unor oameni maturii nu sa corecteze greseli de scriere sau sa incerce sa imi spuna ce gen de film era. PROBLEMA MEA ERA ALTA. Si filmul era despre un baiat care mostenise o casa de la bunicul sau intr-o padure si cand a dat o petrecere, la miezul noptii a aparut acea fata in halat alb cu parul peste fata si a omorat doua fete in baie, dupa ceva timp baiatul a adus o fata in acea casa cu gandul sa faca sex, dupa ce sau pus in pat s-a auzit un tipat si sa trantit o usa, iar fata cu care eram eu s-a speriat atunci si toata intamplarea. Nu stiu ce gen era filmul dar avea comedie era si romantic si de groaza.