| ZahariaZahar1 a întrebat:

TPU il urasc pe baiatul pe care l-am placut si pe urata aia de cealalta fata care i-a zis ca-l plac.
Deci azi am iesit la joaca eu, aia doi, si o BFF. Am hotarat sa ne jucam adevar, provocare, procent sau intrebare. Parintii lor erau pe banca de mai departe. Noi ne-am dus in fata la o banca (nu canapea) ca sa ne jucam. La un moment dat a inceput sa miroasa a ragaiala. Prostii aia doi ziceau ca eu am ragait, ceea ce nu era adevarat. Dupa aia ziceau ca cineva a scuipat si au dat vina pe mine ca cica eu am scuipat, si la un moment dat a zis cacatu' ala de baiat: "Daca e o fantoma?" si mie imi lacrima ochiul stang, ca mi-am dat cu demachiant in ochi si mi-a lacrimat ochiul toata ziua si baiatu' ala din neamu' porcilor mi-a zis: "Oooo, ce e iti e frica de fantomite?" si a inceput sa rada. Eu m-am suparat si am intrebat-o pe BFF: "Auzi, mergem in casa?" si ea: "Daa." (suparata). Am mers in casa si am mai stat in bloc. Apoi "blonda" aia (recunosc si eu sunt blonda dar nu sunt proasta ca ea) a inceput sa rada. Ha! Piciu! Aia are doar 8 ani ce dracu' se pune cu mine care am 10! Asa si ne-am certat... Si ne-au parat parintilor lor, si aia blonda a zis: "sa nu mai indrazniti sa ne invitati afara!" cand ei ne strigau ca nebunii de auzea tot poporu' ca sa iesim afara.
Pana si mama ei zicea ca e vina noastra si ne-a certat, da sigur, si ma-sa lu baiatu' ala o grasa, s-a luat de noi! I-am povestit si mamei mele si s-a dus afara sa vorbeasca cu mama acelei fete, cu grasa aia de mama a lu' baiatu' ala fost placut, cu baiatu' din neamu' porcilor si cu piciu' de 8 ani. A cui a fost vina? Eu cred ca a lor, voi?
Si in plus imi pare rau ca ne-am certat, dar ei au inceput!

7 răspunsuri:
| pufuletziii a răspuns:

Ciudatlaughing Whatever...
Cel mai bine ar fi sa nu va mai jucati deloc impreuna daca nu va intelegeti, lasa-i pe ei daca sunt prosti. Nu-i baga in seama, uita de ei si gata. In locul tau i-as fi smuls parul din cap la aialaughing

| TPUuser199 a răspuns:

Off ce as mai vrea si eu astfel de probleme... Astea sunt ''problemele copilariei''. :3

| RedDeath a răspuns:

Eu cred ca sunteti niste copiii mici care nu ai ce face cu timpul lor liber. Toti va prea bosumflati in foiati in pene din orice prostie. Nu ma ifaceti asa tragedie din orice. Daca nu iti plac, fa-ti alti prieteni si cu asta basta. E aiurea sa te certi din cauza unor vorbe! Ca doar nu te-au omorat vorbele.

| NoRegretsxx a răspuns:

Offf mai..as vrea sa am si eu " probleme " ca tine.pot? happy
Imi pare rau sa zic dar prietena ta e o proasta.
Chicks before dicks. INTOTDEAUNA.
Acum tu ce poti face e sa le arati ca nu ai nici o problema ca nu mai vorbesti cu ei si ca te poti simti bine si fara ei si ca te poti juca si fara ei. happy