| Adelaaaaaaaa a întrebat:

TPU m-am dat in vorba cu un baiat de 20 ...eu avand 12..si m-am atasat enorm de mult de el,am ajuns sa-l iubesc ne comportam unu cu celalat minunat cu chestii gen "inimioara mea,viata mea,te ador etc" am vorbit de atatea ori de se/x si a zis ca el mi-ar oferii cand vreau daca eu sunt pregatita,insa i-am zis ca nu,caci sunt prea mica,el a inteles dupa i-am zis ca macar sa ne intalnim sa ne pipaim,pupam si a zis ca da,ei bine cand a fost vorba de intalnit m-a lasat sa-l astept si mi-a lasat un mesaj in care zicea ca tot ce mi-a zis era fals ei voia doar sa ma fu/ta in rest el nu ma iubea si nu voia nimic cu mine ca-ci sunt prea mica si ne-am face o imagine proasta si ca eu nu meritam asta caci i-am fost sincera,nu ca restul dupa aceea i-am zis ca nu vreau o relatie dar macar asa sa ne pupam si noi atingem in zonele intime sa vorbim dulce, el a zis ca mai rau imi fac singura asa, pana la urma el m-a intrebat daca vreau sa mai fim prieteni si i-am zis ca lui i-ar fi indiferent ..eu chiar tin mult la el il iubesc dar m-a ranit enorm si nu stiu ce sa i fac ce sa i zic. vreau sa schimb. ceva.

Răspuns Câştigător
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Draga mea, tu chiar realizezi ceea ce vorbesti?
Ai doar 12 anisori, esti inca o papusica, tu chiar crezi ca un om calculat s-ar incurca cu o copila? tu nu realizezi ca iti strici frumoasa copilarie si inocenta ta? asta vrei? ce crezi ca vor baietii de la voi? chiar crezi ca vor iubire curata? nu nu, vor sex si apoi pa pa.
Stai linistita si ai grija de tine, chiar esti pregatita sa iti incepi viata sexuala? mie mi-ar fi rusine, sincer sa gandesc si sa rog pe cineva sa se intample ceea ce doresti tu..atingeri etc.
Copilaria este foarta frumoasa daca stii sa ti-o faci, si poate fi cruda daca dai curs masculilor.
O seara bunahappy

| Adelaaaaaaaa explică (pentru caramela):

Multumesc frumos de claritate, sincer chiar m-ai luminat mult si nu as incepe viata sexuala de acum ..realizez ca e o varsta frageda...dar tot ce se intampla in jur, ..imi provoaca alte ganduri si ma schimba..si cred ca nu ar trebui sa mai las persoanele sa ma schimbe happy O seara buna :*!

| caramela a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Draga mea..bine ar fi sa imi iei sfatul in considerare si sa amani cat se poate de mult aceste ganduri.
Stiu ca este tentant la varsta voastra, dar totusi, pentru Dumnezeu, sunteti micute, sunteti atat de frumoase si atat de inocente, incat ar trebui sa amanati cat se poate de mult inceperea vietii sexuale la varste fragede
Nu te lasa ispitita de vorbele dulci si nu da curs nimanui.
O seara bunahappy

| Adelaaaaaaaa explică (pentru caramela):

Multumesc foarte mult si da am sa-ti iau sfatul in considerare, O seara buna sa ai :*!

21 răspunsuri:
| pisoias a răspuns:

Draga mea imi pare rau pentru tine dar cred ca tipul e dezechilibrat psihic, si ca tot ce-a facut a fost bine calculat si planuit. Cred ca a vrut sa-ti starneasca curiozitatea si poate ca...Si tu fiind minora si pentru acele atingeri cat si pentru,, un pupic,, poate ajunge dupa gratii.Cel mai bine ar fi sa-ti traiesti copilaria si sa-l eviti.

| Adelaaaaaaaa explică (pentru pisoias):

Multumesc frumos, asa am sa fac, o zi buna :*

suntserios
| suntserios a răspuns:

Hai bre... tu chiar ai crezut ca o sa intra baiatul la parnaie de cat de mult de iubeste. Cat de evident era ca isi bate joc de tine?

| T0T a răspuns:

Era de asteptat. Ai doar 12 ani. Se vede naivitatea varstei...Multi baieti se uita doar dupa asta...Mai bine gaseste-ti unul de varsta ta mai ales daca esti asa mica. Nu o sa mai ai problema asta.

| Adelaaaaaaaa explică (pentru T0T):

Da..cred ca ai dreptate.dar mna tin la el..si el la mine ca la o prietena..si..imi pare asa rau. uneori.

| Fatamuntilor a răspuns:

Copilaria e cea mai frumosa perioada a vietii si e pacat sa ti-o strici asa!
Stiu ca te-ai simtit magulita ca un baiat mai mare ti-a dat atentie, dar crezi ca bine? Baietii de varsta lor vor altceva de la tine,intelegi?
Stai departe de el!
Cea ce numesti tu,,iubire '' se numeste atractie fizica... si atat
In plus o poate avea de de a face cu legea daca se incurca cu o minora,iar daca iti face avansuri, te hartueste, sau face sex, face inchisoare! El ar trebui sa stie asta!
Gaseste-ti precupari speficice varstei, iesi cu fete si baieti de varsta lor, iar el va fi doar o amintire.

| Adelaaaaaaaa explică (pentru Fatamuntilor):

Da ..azi cam uitasem de el ..am iesit cu prietenii, la suc. ne-am distrat am ras...si asta fac des ..multumesc mult oricum :*!

| Fatamuntilor a răspuns (pentru Adelaaaaaaaa):

Bravo! Daca te mai cauta, e sfatuesc sa vorbesti cu parintii tai.

| AirănMeidăn a răspuns:

"el mi-ar oferi cand vreau daca sunt pregatita"
Cat de gresittt suna astalaughing Daca ar fi tinut la tine crede-ma ca ar fi avut grija de tine si ar fi avut rabdare.
Nu mai vorbi cu el. Probabil ti-a zis sa ramaneti prieteni ca sa poata face mai tarziu ceea ce nu a putut acum
Totusi e bine ca nu ai acceptat

| Adelaaaaaaaa explică (pentru AirănMeidăn):

Mdea.mersi de sfat, crede-ma ca nu faceam asa ceva ..stiu ca suna ciudat dar asa mi-a zis. poate el credea ca accept laughing

| T0T a răspuns (pentru AirănMeidăn):

Primul meu vot ti-l dau tie!

| AirănMeidăn a răspuns (pentru T0T):

Iei, mersi mult

| AliGab a răspuns:

Hello fetito, la 15 ani nici sa sarut nu stiam. Ce Doamne iarta ma cautati sa va maturizati asa repede? Apoi mai incolo sa tot ai parte de organul genital masculin, dar pana atunci mai joaca te si tu cu papusile, mai citeste o poveste mai uita-te la un desen animat, intr-un cuvant mai copilareste si tu un pic

| Adelaaaaaaaa explică (pentru AliGab):

Ba frate ..imi tot ziceti de 50 de ori daca nu aveti ce face uitat-va ca am mai zic la 30 de raspunsuri ca asa am sa fac ...si ca nu ma maritam cu el stai linistit.

| wwast a răspuns:

Intreab-o pe mama ta, sigur o sa-ti dea un sfat bun!

| Adelaaaaaaaa explică (pentru wwast):

I-am zis mamei de el.dar nu si de fazele indecente cum ca mi-ar oferii se/x si mama mi-a zis ca daca e doar sa vorbesc asa, ..defapt sa nu prea vorbesc.mi-a zis sa nu pun la suflet ce zice..sa nu ma incurc cu el. daca e sa vorbesc asa ca intre simpli amici si atat nimic mai mult.

| stefanminea a răspuns:

Nu accepta prietenia unui sarlatan ce ti-a frant inima