| LittleRose a întrebat:

Un baiat a aflat ca imi place de el, s-a comportat frumos cu mine, m-a pupat, mi-a vorbit frumos.Mi-a spus ca a aflat ca imi place de el si m-a intrebat de ce nu am avut curajul sa vorbesc cu el.Problema este ca o prietena i-a sugerat sa vorbeasca cu mine.El i-a spus ei ca nu vrea deocamdata o relatie.Dar cu mine vorbeste foarte frumos. Ce credeti? L-a influentat in vreun fel faptul ca imi place de el? Sau a vrut sa aiba doar bun simt? Cum sa ma comport in preajma lui ca sa fie cat de cat ok? Rog si baietii sa raspunda. Multumesc! Fundita mare + vot!

Răspuns Câştigător
| sabin89 a răspuns:

Frumos din partea lui ca a zis ca nu vrea deocamdata o relatie. Acum e timpul pentru scoala, nu pentru pupaturi.

4 răspunsuri:
| rusel a răspuns:

Eu zic sa nu-i dai putina atentie sa vezi cum reactioneaza, dupa poti vedea daca i place de tine cu adevarat, pentru ca eu cred ca e ceva la mijloc daca prietena ta i-a zis ca ti-e iti place de el si el putea spune ceva...nu deocamdata...ai grija cu el, si atentie multa
strica sa stii de la mine.sau sau sa nu fie...e rusinos sa nu il vada baietii cu o fata si sa stiga dupa el oooo bun bun ceva de genuhee hee sincer mai sunt si baietii de astea.

| ta5232545 a răspuns:

Cred ca si el te-a placut pe tine. dar cand prietena ta a vorbit cu el nu a vrut sa recunoasca. sigur te place. poate ca si-a dat seama ca prietena ta iti va spune tie si de asta a spus ca,, deocamdata,,. si normal ca nu poate atat de repede sa inceapa o relatie. happy sper ca te-am ajutat. o zi buna! happy happywinking

| ovidiumt a răspuns:

Eu cred ca are bun simt
dar asta este numai parerea mea

| MCiroM a răspuns:

Are bun simt! nu te supara, dar e mai mult ca sigur!