| LittleRose a întrebat:

Un baiat a aflat ca imi place de el, s-a comportat frumos cu mine, m-a pupat, mi-a vorbit frumos.Mi-a spus ca a aflat ca imi place de el si m-a intrebat de ce nu am avut curajul sa vorbesc cu el.Problema este ca o prietena i-a sugerat sa vorbeasca cu mine.El i-a spus ei ca nu vrea deocamdata o relatie.Dar cu mine vorbeste foarte frumos. Ce credeti? L-a influentat in vreun fel faptul ca imi place de el? Sau a vrut sa aiba doar bun simt? Cum sa ma comport in preajma lui ca sa fie cat de cat ok? Rog si baietii sa raspunda. Multumesc! Fundita + vot!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si de prietena ta... poate vrea doar sa iti bage bete in roatelaughing))
cat despre baiat acum depinde si ce fel este... unii considera ca daca vorbesti frumos cu o fata si o tratezi bine iti place de ea ceea ce este complet GRESIT!

9 răspunsuri:
| JustMe324 a răspuns:

Sunt baiat, sigur te place. cand esti cu el comportate normal, dar baga-l putin mai mult pe el in seama daca sunteti in colectiv, daca sunteti doar voi doi... smug

| Allergikaa a răspuns:

Sunt sigura ca te place, dar poate inca nu e pregatit sa treaca la pasul urmator, asa ca daca tii la el trebuie sal astepti. E mai bine sa deveniti prieteni, el stie deja ca tu il placi deci nu insista prea multhappy.
Succes:X!

| aura36 a răspuns:

L-a influentat si faptul ca iti place de el si faptul ca o prietena i-a sugerat, si apropo cati ani ai?

| aura36 a răspuns:

Atunci,uite parerea mea de fata (am 18, apropo):eu zic sa-i impartasesti cea ce simti, daca nu simte chir la fel nu grabii lucrurile, mai asteapta putin....si daca nu simte si el la fel oricum nu ai pierdut nimic ...Succes!

| Rts123123 a răspuns:

Sa ma gandesc...SIGUR!laughingSigur vrea sa fiti impreunahappy
Funda?happy

| hippy16 a răspuns:

Nu cred adica nu era obligat sa intre in discutie cu tine si asa daca nu i-ar place si lui macar un pic de tine:d succes :*

| MrawrrD a răspuns:

Nu cred ca si-a batut joc, probabil te place si el, insa nu te mai baza pe ce iti spune lumea, ia-ti inima in dinti, vorbeste cu el si afla ce crede despre o posibila relatie cu tine, succes! happy

| Balanoiu_Andreea_1994 a răspuns:

Pentru ca iti place de el