| anonim_4396 a întrebat:

Un sfat va rog. Prietenul meu a vazut o conversatie intre mine si verisorul sau(conversatia a fost una simpla, nimic de gelozie, doar ca la urma l-am rugat sa stearga). Mi-a scris ca sunt o curva si ca ne despartim. A sters pozele cu mine, m-a sters din prieteni si cind il sun imi spune sa-l las in pace. Am fost si la el acasa dar a iesit doar pe un minut. Sa renunt sau ce sa fac?

6 răspunsuri:
| RedDeath a răspuns:

Ce?!?!?!? Te-a facut asa?! Te-a insultat astfel?!?!? Pentru o amarata de conversatie?! Trage-i una peste ochi tampitului!
Doar nu vrei sa mai fi iubita unui astfel de idiot! Da-i pace! Fa-te ca nici nu il vezi, de acum inainte! Doar n ute milogesti tu la el, cand el e de vina pentru toate. Deci atat a tinut iubirea lui, aaa? Asa mult te-a iubit, ca deloc s-a si despartit! Din punctul me ude vedere, merita sa fie scuipat!
Nici sa nu ii mai acorzi atentie!
Sunt destui baieti de treaba, care nu insulta si nu sunt nesimtiti si batuti in cap. Eu zic sa ii cautiwinking Si la tampitul asta, cand poti, coace-i-o devil

| andrei690 a răspuns:

Esti o proasta

| Ursuleţ25 a răspuns:

Aici cred ca ai gresit tu. Daca chiar era o conversatie simpla si nu aveai ceva de ascuns, nu i-ai fi zis sa o stearga. Poate ca prietenul tau a crezut ca poate il inseli cu varul sau. Daca tu nu ai sters conversatia, ai putea sa eu arati ca sa vada ca nu are de ce sa-si faca griji. Iar, daca ai sters-o si tu, data viitoare ar fi bine sa le pastrezi pentru orice eventualitate happy.

| soniaesman491 a răspuns:

Cum sa-l fac sa ma ierte? Daca totusi ne-am despartit de ce nu vrea sa-si ia lucrurile acasa?

| soniaesman491 a răspuns:

Tin foarte mult la el si chiar recunosc ca am gresit. Mi-am cerut iertare de zeci de ori si nimic. Nu vreau sa ne oprim aici, am avut o relatie frumoasa de 2 ani si chiar nu vreau sa se termine din aceasta simpla conversatie.