| cosolovschi a întrebat:

Acuma seara am esit cu ea la o plimbare, am vorbit mai despre tot, ajugind la ea eu am intrebat-o daca vra sa se intilneasca cu mine ea mi-a raspuns eu acum vrau sa fiu singura mai departe nu stiu ce va fi, acum o saptamana in urma ia s-a despartit de prietenul ei, toata conversatia noastra sa inceput de la o simpla intilnire, cum am vazut-o parca ceva sa trezit in mine, si intimplatoare pe urma ne-am schimbat cu Id si am inceput a vorbi din ce in ce mai mult, eu am invitato la o plimbare e a fost de acord si totul sa petrecut asa. Acum nis nu mai vrau sa intru pe net, mi-am sters toate pozele dar de ce am facut asta nu pot sa inteleg nis eu. astept sami dat vreun sfat bun

5 răspunsuri:
Zbenguici
| Zbenguici a răspuns:

@cosolovschi asa se exprima strabunica-mea, dar ea e nascuta in secolul 19. NO offence, fa un mic update la vocabular si la gramatica.
E mai bine sa stea putin singura insa tu ii poti fi "prieten". De acolo trebuie' sa te descurci.

| emima a răspuns:

Pur si simplu poate tea suparat ceva

| LuS[z] a răspuns:

Daca chiar ai simpatizat-o si ai vrea sa aflii... cel mai bine e sa o intrebi ca sa fii sigur(asta in cazul in care)"te macina" cea ce se intampla acum.

| Ciprian271 a răspuns:

Pentru ca toata atentia ta sa canalizat asupra ei, iar creierul tau a gandit ca orice lucru care iti distrage atentiia catre ea este bun de aruncat la gunoiul viirtual.

| mike717 a răspuns:

In primul rand nu esti coerent in exprimare. Fii insistent, nu te retrage ca boul in propria cochilie, analizeaza situatia in perspectiva, fii critic cu tine insuti si totodata realist. E ok ca ai sters pozele...ai privito ca o descarcare pe moment. Dai bataie