| slipknot a întrebat:

Urgent! Verisoara mea s-a cununat si vreau sa-i dau pe langa cadou si o felicitare.Cateva idei, deoarece nu stiu ce sa scriu in felicitare. DAU FUNDITA.happy

Răspuns Câştigător
| Farcas a răspuns:

Daca ii iei o felicitare sa te uiti sa fie ceva asa mai de nunta ceva dragut, sigur gasesti.Si cred ca daca ii scrii,, Casa de piatra, fericire maxima si cati mai multi copii frumosi si sanatosi,, ar fi foarte dragut happy

3 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

Buna!
Pai ai putea sa. i iei o felicitare frumoasa, cu o tema pentru nunta, cum ar fi o mireasa si un mir dansand sau pupandu.se,si ai putea sa scrii:
Draga x(x inseamna numele ei) sunt foarte bucuroasa pentru tine, imi pare foarte bine, sper sa fii fercita, sa ai tot ce iti doresti, sa ai multi copii frumosi, destepti, casa de piatra si tot ce iti doresti tu din lume sa fie indeplinit!

| Cosman a răspuns:

Ceva care sa o inveseleasca:
Am o verisoara
Ce s-a maritat,
A plecat grabita
La al sau barbat!

Este tare dulce
Si foarte frumoasa,
Voi mai fi primita
In noua sa casa?

Viziteaza: www.tineri-fericiti.ro

| aleeQQ a răspuns:

Ai ajuns si in aceasta parte a vietii. sa fii fericita alaturi de ales si mult noroc in viata. casa de piatra!