| monycutzza a întrebat:

Urmează să an nunta și caut cadouri pentru nași. M-am gândit la un set de halate și prosoape personalizate. Unde găsesc la preturi accesibile?

7 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pe grupurile de Facebook sau in market gasesti.

| sierra1 a răspuns:

Nu te zgârci - la nași le iei ceva substanțial.

Sau te aștepți să-ți dea cadou de nuntă un prăjitor de pâine?

| monycutzza explică (pentru sierra1):

Am 3 perechi de nași, deci și costurile sunt altele. Și nu am de gând să le iau doar prosoapele si halatele.

Răspuns utilizator avertizat
| newaccountbye a răspuns:

E plin Internetul.

Răspuns utilizator avertizat
| AnaS1 a răspuns:

Pe www.atelieruldebrodat.ro gasesti cadouri pentru nasi - halate baie personalizate la cel mai mic pret.