| Broadband a întrebat:

V-ați căsători cu o femeie care e mai mare decât voi și să aibă și un copil chiar doi din alta căsătorie? ???? Sau ați vrea doar o aventură și pa pa

18 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sex la ocazie atat

| darrio2007 a răspuns:

Am facut-o deja acum cativa ani. Eu eram divortat, ea la fel, copiii mari, la casa lor.
De atunci traim tot intr-o aventura. Ha, ha!

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Niciodata

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

As vrea doar aventura.
Dar daca ar fi mai mare cu ~2 ani si chiar as simti ca pot trai cu ea (si cu copiii), m-as casatori cu ea.

| Drimmero a răspuns:

Turn off total mai ales daca e mai mare cu ani buni discrepantele si diferentele de mentalitati ar fi cu mult vizibile, deci nu.

| Mosotti a răspuns:

Daca iti place de femeia aia, de ce sa nu te casatoresti? Ce conteaza ca e mai mare sau are copii? Doar n-are doi extraterestrii.
Ca si daca aveai tu doi copii cu ea, era tot aia de fapt, asa ca idee.
Totul e sa va placeti.
Daca iti pui problema daca sa te casatoresti cu ea sau nu, inseamna ca nu o placi de ajuns.

| Celcestietot a răspuns:

Daca ar fi singura femeie ramasa pe Pamant, da.

| Frank51 a răspuns:

Dacă și eu am divorțat, sau am deja o vârstă la care nu mai găsesc altceva, de ce nu.

| Sofer a răspuns:

Căsătorie nu. Si sa cresc copii altcuiva. Nici gând asta.

| Lukasssz a răspuns:

Nu, nici gand. Pftt.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă aș fi "pe invers", nu.

| Jus7t a răspuns:

"What are you doin' step dad?"
Hmmmm, grea decizie.

| TheStrategist a răspuns:

Depinde ce caracter/personalitate are.

| 4ndr33y a răspuns:

Pana la copii, nu mersi.

| AdeLeu a răspuns:

Nu m-aș căsători din cauza varstei, dacă are copii n-am problema.

| Valkyrie95 a răspuns:

Nu comentez ca nu sunt barbat, dar ca idee, daca vrei doar o aventura asigura-te ca stie si ea ca va fi doar o aventura.
Otherwise you're shitty.

| wwwsexybomba a răspuns:

Nu imi plac aventurile, eu intru pe www.sexybomba.com