| anonim_4396 a întrebat:

Va place sa primiti flori?batting eyelashes

20 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Da. Dar niciodata nu am primit. Nu gasesc si eu o fata care sa imi ofere macar o floare crying

Stefan
| Stefan a răspuns:

Florile este un simbol al femeii si de-asta majoritatea celor care primesc flori sunt femeile. Eu primesc flori doar de ziua mea, in rest am o placere nebuna de a darui flori, floarea inseamna sinceritate, viata, frumos.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Prefer corzi pentru chitara. Trebuie sa recunosc ca mi-a desenat cineva o floricica pe biletel langa numarul de telefon si m-a facut sa zambesc.

| Alisa a răspuns:

Da, iubesc sa primesc florilove struck, mai ales daca sunt de la cineva draglove struck

emanuellex
| emanuellex a răspuns:

Da, mai ales lalele. Dar imi place si sa daruiesc. O floare este un simbol al gandurilor bune si al iubirii deseori.

| LuS[z] a răspuns:

Da dar cu nu-i place?big grin

| Marii a răspuns:

Nu, detest florile. happy

| Orannginna a răspuns:

Da, imi place. Prin gestul de a oferi/darui o floare vad tandrete, iubire, sensibilitate. happy

| Яùxsi a răspuns:

Da. day dreaming ce romantic! laughing

| Yarinn a răspuns:

Cred ca e un gest ce nu va muri niciodata... mie nu-mi place sa primesc flori, prefer ceva original, nou si venit din suflet happy

| izvordemunte a răspuns:

Nu prea... florile rupte mor curand. Imi place in schimb sa primesc flori in ghiveci happy macar acelea sunt vii.
Ciudat e ca unii nu isi dau seama ca unei femei poate sa nu ii placa in mod deosebit sa primeasca buchete de flori

| Lavy_4392 a răspuns:

Nu

| @@ a răspuns:

Sincer
nu...
urasc cand imi da cineva florilaughing
mi se pare penibil
hai acum dati-mi toti stupid laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lasa bacemi ca iti dau de 8 martielaughing glumesc
dar nu te-ar deranja un ghiocellaughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nubig grin.deci nu stiu chiar nu`mi place deloc, nu prea`mi plac florile si asa sa le primesc oh go on. Is eu mai dilibatting eyelashes. Vreau sa mi se ofere dragoste in schimbul unui trandafirbig grin.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, urasc florile straight face

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, dar nu m-as supara sa primesc o masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu ,dar nu m-as supara sa primesc o masina

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@bacemi iti ofer eu o floare big grinbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hm...mai ales lalele rosii.