| GLA a întrebat:

Va pup, am cunoscut o tiganca romanizata, super fata, iubitoare, dragastoasa cu mine dar si umblata si haladita, eu sunt roman. Ea ma vede mare vagabond cand de fapt sunt pielea... si nu crede nimic din ce ii spun ca vreau ceva serios cu ea. 1 test cica l-am picat desi nu imi spune care e ala, 2 o greseala am facut, i-am promis ca la 11 sunt la ea sa mergem la biserica ea fiind foarte credincioasa dar eu m-am gasit sa ii zic daca pot sa o iau la 12 ca vreau sa ma duc la sala. Stiu am facut un rahat, a fost toata ziua suparata atunci. Aseara ne-am aprins si mi-a cerut telul la verificat, i l-am dat pentru ca nu aveam ce sa ascund, ea acolo a gasit o conv cu fata care ne-a facut cunostinta, eu intreband-o daca are ceva la urechea dreapta iubita mea pentru ca vazusem ceva dar nu eram sigur ce am vazut si a confirmat ca iubita mea are aparat auditiv. A 2 a zi am vb despre asta si mi-a confirmat, mi-a spus sa ramana intre noi ca doar familia ei stie despre problema ei cu auzul si asa a fost doar ca eu deja apucasem sa o intreb pe fata aia despre problema ei si cand a vazut conversatia si-a pierdut increderea in mine dar de fapt eu nu am gresit cu nimic pentru ca promisiunea fata de ea am facut-o dupa ce deja vorbisem cu prietena noastra comuna. Acum am primit block peste tot si ne-am desparit. Sfaturi cum sa o impac? Ce sa fac sa ii castig increderea, cum sa o fac sa vada ca de fapt eu n-am gresit cu nimic, pentru ca mi-am tinut promisiunea? Este foarte orgolioasa si exagereaza stiu, mie nu mi se pare asta motiv de despartire, dar eu asa am fost mereu, chiar adica am gresit sau nu tot eu alerg sprea ea pentru ca sunt super sufletist... O idee am deja, sa ma duc maine la ea la munca cu un buchet de flori dar imi e frica de ignorare, voi ce ma sfatuiti prieteni? Daca conteaza, ea are 24 eu am 26, va pup

8 răspunsuri:
| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

N-o mai impaca, ca pare proasta.

| Legion7X a răspuns:

Spune-i că, îmi cer scuze pentru ceea ce s-a întâmplat anterior. Dacă te-ai simțit frustrată, recunosc că sunt tembel inconștient cu o gura spartă. Dacă ești dispusă să îmi accepți un buchet de flori ca semn de împăcare, și prin faptul că îmi ești dragă, aș fi foarte bucuros. cum zic americani "you make my day!"( îmi faci ziua fericită)

Success!

| AliGab a răspuns:

Sa o lasi in pace, asta ai putea face. Fata nu vrea sa cu tine si punct

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu te potrivești tu cu fete haladite dacă chiar ai o părere asa proasta despre tine, cum te vezi tu asa te vad și alții. Când înveți sa te iubești și sa te respecți, și lumea o va face.

| GraniniCuPiersica a răspuns:

Asculați inima cu Adevărată ce spune dacă ai pus de 2 ori aceeasi întrebare este clar ce trebuie sa faci mergi spune-i ce simți pentru ia fi deschis 100% află dacă și ia simte la fel cu Adevărată pentru tine cum simțit și tu pentru ia dacă tu nu faci primul pas nu-l va face nimeni in locul tău și dacă îl va face altul in locul tău ai pierdut-o ce faci? O sa continui sa pui întrebări pe TPU pana o pierzi de tot pentru tot deauna și o ia altul? Ori te duci ca un Bărbat adevărată și îi spui ce simțit cu Adevărată pentru ia chiar de ai emoții de te pun la Pamantă du-te și luptă cu Adevărată lasă TPU și pe alți doar tu poți afla Adevărul 100% tu ești singurul care poate face ceva cu Adevărată ori va impacați și sunteți fericiții și tu trebuie sa lupți pentru asta ori o ia altul și tu o pierzi pentru tot deuna

Alegerea îți aparține acum ori Niciodată

| Depoka a răspuns:

Hmm... Ai putea sa-i trimiți diferite biletele cu cate un trandafir. Fata e supărată, nu o vei împăca deodată cu un buchet de flori. Ai răbdare și străduiește-te. Si nu o fa doar acum, pentru a te ierta, ci pentru totdeauna.

| Ushtria a răspuns:

Cavalerul gaurii rotunde rolling on the floor).

| alexiaioana123 a răspuns:

Trimite-i un buchet de flori cu o scrisoare in care sa-i explici ce s-a întâmplat si sa-ti ceri scuze. Fata e foarte supărată ai răbdare cu ea!