| Anonim838 a întrebat:

Va rog un mesaj mai lung de la multi ani pentru verisoara mea care implineste 4 anisori sunt foarte apropiata de ea este ca si sora mea o iubesc enorm stau mereu cu ea... Ofer funda!

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

De ce nu ii spui tu direct ce simti pentru ea? Este cel mai nimerit si normal.

| Violleta2022 a răspuns:

La 4 ani nu ai nevoie de mesaje lungi, dimpotriva, un "La multi ani" si o jucarie sunt tot ce vor conta pentru ea!
Este copil prea mic ca sa inteleaga tot ce vrei sa-i spui tu si nu va avea rabdare, dar pentru o jucarie frumoasa, iti va sarii in brate imediat!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu cate ar intelege ea la 4 ani, dar daca tot esti atat de apropiata poti incerca sa i compui tu ceva personal, cred ca ar fi mult mai frumos daca vine din partea ta fara alte interventii de pe internet. happy